Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Psycholog Podkategoria: Psycholog

 • Gabinet i Pracownia Psychologiczna Nikoleta Janiewska
  26 10 2016

  Gabinet i Pracownia Psychologiczna Nikoleta Janiewska »

  Gabinet i Pracownia Psychologiczna Nikoleta Janiewska to miejsce, gdzie możesz liczyć na pomoc w zakresie psychotesty, jak również wsparcia specjalistycznego w trudnych momentach naszego życia. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofe... szczegóły wpisu »

 • Gabinet Psychoterapii Bez Iluzji
  05 06 2017

  Gabinet Psychoterapii Bez Iluzji »

  Działamy na terenie Warszawy, gdzie w naszym profesjonalnym ośrodku zajmujących się psychoterapią jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne prowadzenie terapii zarówno indywidualnych a także dla par oraz małżeńskich. Jednocześnie zapewniamy prowadzenie sk... szczegóły wpisu »

 • Magdalena Gąsiorowska-Binda Centrum Psychologiczne Transmedica
  27 06 2017

  Magdalena Gąsiorowska-Binda Centrum Psychologiczne Transmedica »

  Cieszące się pozytywną opinią szerokiej grupy pacjentów Centrum Psychologiczne Transmedica świadczy wysoki poziom usług. Wśród nich znajdą Państwo badania psychologiczne na broń, badania kierowców oraz badania dla medycyny pracy. Ponadto w ofercie di... szczegóły wpisu »

 • Mec Medycyna Człowiek Katarzyna Ponciło
  20 08 2017

  Mec Medycyna Człowiek Katarzyna Ponciło »

  W Poradni Medycyny Pracy MEC Medycyna Człowiek wykonasz wszelkie specjalistyczne badania z zakresu medycyny pracy dla wszystkich zawodów. Oferta Poradni to badania wstępne i okresowe medycyny pracy, ale też badania dla uczniów, kandydatów na studia i... szczegóły wpisu »

 • Centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej InterPsyche
  22 09 2017

  Centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej InterPsyche »

  Jako Centrum Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej InterPsyche ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do mieszkańców Warszawy i okolic, którzy miewają nastroje depresyjne i mają problem, z którym nie potrafią poradzić sobie osobiście. Zaproponowane pr... szczegóły wpisu »

 • Magdafres.pl
  10 10 2017

  Magdafres.pl »

  Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe miejsce, gdzie możecie rozwijać się w zakresie psychologii oraz coachingu. Dążymy do tego, by ta nasza oferta była rzeczywiście dopasowana do Waszych oczekiwań. Zachęcamy do wybrania naszej firmy, jeśli będziecie chciel... szczegóły wpisu »

 • Euro-Med Grażyna Balcer
  08 12 2017

  Euro-Med Grażyna Balcer »

  W ofercie Odtruwamy.pl możesz skorzystać z różnego rodzaju terapii, w tym odtrucia alkoholowego. Problemy, z jakimi borykają się nasi klienci, staramy się rozwiązać poprzez odpowiednio dobrane leki i płyny. To miejsce, w którym zostawisz swoje uzależ... szczegóły wpisu »

 • Prywatna Poradnia Psychologiczna - Klinika LMC
  27 12 2017

  Prywatna Poradnia Psychologiczna - Klinika LMC »

  W ofercie poradni psychologicznej LMC z Poznania psychoterapia, konsultacja psychologiczna, konsultacja psychiatryczna, diagnoza. Terapeuci z LMC to zespół doświadczonych i kompetentnych osób, pełnych empatii i zrozumienia. Pomagamy osobom, które w ż... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT
  13 02 2018

  Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT »

  Wiele lat doświadczenia Ośrodka Terapia Uzależnień Want świadczy o profesjonalnych usługach, które proponujemy. W naszej ofercie znajdziesz terapie grupowe, grupy wsparcia, a także spotkania dla rodzin. Szerokie zainteresowanie naszych klientów jest ... szczegóły wpisu »

 • Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii
  06 03 2018

  Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii »

  Warszawski gabinet psychoterapii Empiria pomoże Ci uwolnić się od przeszłości, uzyskać nowe spojrzenie na siebie i swoje związki z innymi ludźmi, a także wypracować bardziej dojrzałe i satysfakcjonujące sposoby rozwiązywania sytuacji problemowych. Je... szczegóły wpisu »