Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Psycholog Podkategoria: Psycholog

 • Gabinet psychologiczny Ariadna
  21 11 2015

  Gabinet psychologiczny Ariadna »

  Ariadna to gabinet psychologiczny gwarantujący opiekę pacjentom w Warszawie. Na nowoczesnej psychoterapii przezwyciężycie Państwo ciężkie stany depresyjne, opanujecie lęki występujące w codziennych sytuacjach, nauczycie się walczyć ze stresem w pracy... szczegóły wpisu »

 • RADOŚĆ Ośrodek leczenia uzależnień
  03 12 2015

  RADOŚĆ Ośrodek leczenia uzależnień »

  W ramach działalności naszego ośrodka uzależnień jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom leczenie przez zespół doświadczonych terapeutów leczenie od alkoholu, narkotyków, ale także hazardu czy Internetu. Posiadamy komfortowe warunki w naszym ośro... szczegóły wpisu »

 • PSPP Silesia
  19 12 2015

  PSPP Silesia »

  Jesteśmy stowarzyszeniem pomocy psychologicznej, którego misją jest pomoc drugiemu człowiekowi. Wiemy, że relacja na linii pacjent - terapeuta może sprawić, że człowiek z wielkimi problemami pewnego dnia się zmieni i zacznie żyć pełnią życia. Oferuje... szczegóły wpisu »

 • Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori
  13 01 2016

  Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori »

  Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori mieści się w Poznaniu. Prowadzimy zajęcia pedagogiczne metodą Montessori dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do 11 roku życia, diagnozujemy właściwy rozwój dziecka, zajmujemy się terapią i rehabilitacją. W ... szczegóły wpisu »

 • Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska
  11 04 2016

  Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Gabinet psychologiczny działający w Krakowie. Możecie Państwo wyleczyć w gabinecie wszystkie zaburzenia osobowości, przejść leczenie nerwicy w dyskretnej atmosferze, poradzić sobie z kryzysami emocjonalnymi. W ofercie macie Państwo do wyboru klasyczn... szczegóły wpisu »

 • Laby Jerzy Ośrodek badań i usług psychologicznych
  20 06 2016

  Laby Jerzy Ośrodek badań i usług psychologicznych »

  Masz problemy z elementami sfery psychologicznej? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka psychologicznego znajdującego się w Rybniku. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą i jesteśmy w stanie pomóc w takim zakresie... szczegóły wpisu »

 • Prywatny Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny SŁAWOMIR WOLNIAK
  27 07 2016

  Prywatny Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny SŁAWOMIR WOLNIAK »

  Klinika WOLMED od 2003r zajmuje się leczeniem i łagodzeniem wszystkich schorzeń psychicznych. W pięknym otoczeniu przyrody oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych osiągnięć nauki pomagamy naszym pacjentom uwolnić się od dręczących ich chorób i s... szczegóły wpisu »

 • Joanna Choinska DUO
  30 07 2016

  Joanna Choinska DUO »

  W gabinecie Joanny Choińskiej od wielu lat osoby borykające się z problemami na tle psychologicznym i seksuologicznym odstają szybką i skuteczną pomoc. Oferuję terapie zarówno dla osób samotnych oraz dla par, które potrzebują pomocy w rozwiązaniu nap... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek Pomost
  31 08 2016

  Ośrodek Pomost »

  Ośrodek Terapii Uzależnień Pomost to kompleksowa pomoc terapeutyczna dla osób uzależnionych. Zapewniamy możliwość skorzystania z Hipnoterapii klinicznej, na najwyższym światowym poziomie. Po zakończonej terapii proponujemy spotkania raz w tygodniu w ... szczegóły wpisu »

 • Centrum profilaktyczno terapeutyczne 4 Kolory Życia Sp. z o.o.
  06 10 2016

  Centrum profilaktyczno terapeutyczne 4 Kolory Życia Sp. z o.o. »

  Dbamy o ciało, zdrowie fizyczne i o wygląd. Jednak bardzo mało dbamy o zdrowie psychiczne, poddając się presji otoczenia i wyścigowi szczurów. To rodzi presję, która potrafi doprowadzić do nałogów. Jeśli masz problem z depresją, uzależnieniem, bądź i... szczegóły wpisu »