Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Opieka Podkategoria: Opieka

 • Bochacz.com Sp. z o.o.
  30 09 2016

  Bochacz.com Sp. z o.o. »

  Zdrowy senior to osoba aktywna. Dzięki poradom portalu Naszsenior.pl można żyć o wiele lepiej. Jakość funkcjonowania w dobrej cenie na pewno ma znaczenie. Jest to prawda ogólnie znana. Porady specjalistów, pomoc, mistrzostwa sportowe - to wszystko of... szczegóły wpisu »

 • Profimedic Sp. z o.o.
  01 06 2018

  Profimedic Sp. z o.o. »

  Jakość usług medycznych, poradnia dla dzieci, rehabilitanci, laboratorium – wszystko w jednym miejscu, wszystko w Profimedic. Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. Lekarze wielu specjalności na pomogą w leczeniu. Przychodnia Profimedic za... szczegóły wpisu »

 • Dom Seniora Life
  24 09 2019

  Dom Seniora Life »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Seniora Life w Gdyni. Zapewniamy profesjonalną opiekę osobom starszym, niepełnosprawnym, oraz przewlekle chorym ze strony naszej kary medycznej i opiekuńczej. Proponujmy atrakcyjne zajęcia i relaks. Nasz pok... szczegóły wpisu »

 • Prywatny Dom Opieki Razem
  07 10 2021

  Prywatny Dom Opieki Razem »

  Szukasz prywatnego domu opieki w Olsztynie? Wybierz sprawdzoną placówkę – Dom Opieki Razem. To cenione miejsce, które zapewnia indywidualną opiekę oraz kompleksową pomoc dla wszystkich pacjentów. Dom Opieki Razem posiada również własną kuchnię i pięk... szczegóły wpisu »

 • Dom Opieki Lipowy Zakątek
  08 02 2022

  Dom Opieki Lipowy Zakątek »

  Lipowy zakątek to dom opieki seniora pochodzący z miejscowości Nowogród Bobrzański. W ofercie działalności znajdują się m. in. w pełni umeblowane pokoje z łazienką, wspólna jadalnia oraz pokój spotkań i rekreacji. Co więcej dom spokojnej starości ofe... szczegóły wpisu »

 • Fundacja Ambrozja
  20 01 2023

  Fundacja Ambrozja »

  Fundacja Ambrozja to nowopowstały dom spokojnej starości w Łodzi. Personel medyczny pomaga seniorom odczuć bezpieczeństwo i komfort poprzez kompleksową opiekę medyczną. Codzienne zajęcia pomagają utrzymać schorowanych pensjonariuszy w lepszej kondycj... szczegóły wpisu »