Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Okulistyka Podkategoria: Okulistyka

 • EYEMED - Centrum Okulistyczne Lublin
  07 05 2024

  EYEMED - Centrum Okulistyczne Lublin »

  W Eyemed w Lublinie, transformacja wzroku odbywa się tam, gdzie zaawansowana technologia spotyka się z głęboką troską o pacjenta. Oferując szereg spersonalizowanych rozwiązań, od laserowej korekcji wzroku po kompleksowe leczenie zaćmy, nasz zespół ek... szczegóły wpisu »

 • Okulik Optyka
  05 11 2015

  Okulik Optyka »

  Dobre widzenie jest niezbędne w wielu codziennych aspektach życia, podczas prowadzenia samochodu, w pracy, w szkole, podczas korzystania z komputera, czytania itd. Jeśli czujesz w tej kwestii dyskomfort to zgłoś się do naszego salonu optycznego, prze... szczegóły wpisu »

 • Zakład Optyczny Przemysław Pluta
  08 07 2017

  Zakład Optyczny Przemysław Pluta »

  Nasz zakład optyczny zapewnia szeroką gamę usług, w tym wykonanie komputerowego badania wzroku i badania ostrości widzenia, realizację recept na soczewki kontaktowe i okulary korekcyjne, pomoc w doborze oprawek okularowych, okularów przeciwsłonecznyc... szczegóły wpisu »

 • Vidium Medica sp. z o.o.
  10 06 2019

  Vidium Medica sp. z o.o. »

  W naszej klinice okulistycznej do każdego pacjenta staramy się podchodzić indywidualnie. Specjalizujemy się między innymi w laserowej chirurgii. Wykonujemy również nowoczesne zabiegi usuwania zaćmy oraz wymiany soczewki. Zapraszamy Państwa na naszą s... szczegóły wpisu »

 • RIAN OPTYK S.C.
  25 06 2019

  RIAN OPTYK S.C. »

  Badanie swojego wzroku jest bardzo ważne. W dobie komputerów, telewizorów itp. coraz bardziej nasz wzrok słabnie. Rian Optyk to miejsce specyficzne na mapie Rzeszowa. Tutaj łamane są starodawne kanony obsługi klienta. Optyk w tym miejscu jest idealną... szczegóły wpisu »

 • Centrum Medyczne GlivClinic
  14 10 2019

  Centrum Medyczne GlivClinic »

  GlivClinic to centrum medyczne mające w swojej ofercie szereg usług z wielu specjalizacji medycznych, zapewniających kompleksową opiekę nad pacjentem. W naszym profesjonalnym zespole znajdują się lekarze kilkunastu specjalizacji, a są to między innym... szczegóły wpisu »

 • Tomasz Drozd Zakład Optyczny
  02 08 2020

  Tomasz Drozd Zakład Optyczny »

  Wysokiej klasy salon optyczny znajdziesz w Willi Brzezinek, do której dostęp znajdziesz w Milanówku, Błoniu i Grodzisku Mazowieckim. Kompleksowa pomoc w leczeniu wzroku. Dobrej jakości specjalistyczny sprzęt, ułatwiający pracę oraz ogromny wybór opra... szczegóły wpisu »

 • Fundacja Zobaczyć Jutro
  29 06 2021

  Fundacja Zobaczyć Jutro »

  Celem naszej fundacji jest pomoc wszystkim dzieciom z zaburzeniami wzroku oraz uświadamianie opiekunów o potrzebie wczesnego diagnozowania problemów z widzeniem. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt i oferujemy szczegółowe badania okulistyczne. Zapewnia... szczegóły wpisu »

 • Okulista Kartuzy - Optyk Brillowcy
  22 12 2021

  Okulista Kartuzy - Optyk Brillowcy »

  Na stronie internetowej optykkartuzy.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat wyjątkowo rozbudowanej oferty optyka Brillowscy. Jeżeli mieszkasz w okolicy Kartuz, Żukowa lub Sierakowic, to koniecznie sprawdź, co dla Was przygotowali... szczegóły wpisu »

 • ZacmaNaOku.pl – Alcon sp. z o.o.
  06 10 2022

  ZacmaNaOku.pl – Alcon sp. z o.o. »

  Profesjonalny i bezpłatny przewodnik od Alcon zapewnia dostęp do rzetelnej oraz sprawdzonej wiedzy na tematy związane z zaćmą – znaleźć tu można między innymi opisy zabiegu usuwania zaćmy, a także refrakcyjnej wymiany soczewki. W Strefie Wiedzy Alcon... szczegóły wpisu »

 • PanOptix.pl – Alcon sp. z o.o.
  27 11 2022

  PanOptix.pl – Alcon sp. z o.o. »

  Soczewka wewnątrzgałkowa może poprawić nie tylko Twój komfort widzenia, ale także życia. To soczewka, która jest wszczepiana podczas zabiegu chirurgicznego, niweluje wadę wzroku z uwzględnieniem zaćmy. Jest dedykowana pacjentom, którzy borykają się z... szczegóły wpisu »