Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Lekarz Podkategoria: Lekarz

 • Podotrade s c. Piotr Bielawski, Ilona Vollmer
  07 01 2023

  Podotrade s c. Piotr Bielawski, Ilona Vollmer »

  Europejski Instytut Podologiczny posiada gabinety w różnych częściach Polski. Oferuje między innymi takie usługi jak leczenie ostrogi na stopach czy wymrażanie brodawek. Zatrudnieni specjaliści pomagają także w doborze wkładek ortopedycznych do butów... szczegóły wpisu »

 • Ortopeda Andrzej Bargiel
  27 04 2023

  Ortopeda Andrzej Bargiel »

  Dr Andrzej Bargiel to doświadczony ortopeda, którego prywatny gabinet ortopedyczny mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Jego edukacja na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pozwoliła mu zdobyć gruntowną wiedzę z zakresu ortopedi... szczegóły wpisu »

 • Rkmedica.pl
  08 07 2023

  Rkmedica.pl »

  W RKMEDICA w Gdyni staramy się stworzyć przyjazną i profesjonalną atmosferę dla naszych pacjentów. Wiemy, że wizyta w centrum medycznym może być stresująca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom komfort i wsparcie na każdy... szczegóły wpisu »

 • INTIMED
  11 07 2020

  INTIMED »

  Profesjonalna opieka medyczna w Bytomiu, znajdziesz ją w INTIMED. Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich, w skład których wchodzą m.in. pulmonolog onkolog, podolog czy dietetyk, oferuje swoje kompleksowe usługi mieszkańcom Śląska i nie tylko. ... szczegóły wpisu »

 • Nowa Ortopedia
  10 08 2020

  Nowa Ortopedia »

  W ofercie ośrodka Nowa Ortopedia znajduje się szeroki wachlarz usług, m.in. z zakresu leczenia rehabilitacyjnego. Lekarze stosują metody, które pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się problemów i schorzeń, w tym terapię energototonową Hi-Top oraz el... szczegóły wpisu »

 • Szpital Dworska Kraków
  11 08 2020

  Szpital Dworska Kraków »

  Nie musisz się już nigdy więcej obawiać długiego czekania w kolejce, bo teraz możesz skorzystać z pomocy prywatnego szpitala! Mieszczący się w Krakowie prywatny szpital dworski, posiada ogromny i nowoczesny budynek, w którym znajdziesz mnóstwo specja... szczegóły wpisu »

 • SCM Sp. z o. o. Prywatny Szpital Specjalistyczny
  16 11 2020

  SCM Sp. z o. o. Prywatny Szpital Specjalistyczny »

  W SCM Clinic prowadzimy działalność leczniczą w ramach chirurgii jednego dnia oraz ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Wykonujemy badania kliniczne, konsultacje lekarskie oraz zabiegi operacyjne. Pośród operacji przeprowadzanych w naszym prywatnym s... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczny Zespół Medyczny INTERMED Sp. z o.o.
  21 11 2020

  Specjalistyczny Zespół Medyczny INTERMED Sp. z o.o. »

  Profesjonalna poradnia lekarska lublin chętnie zapewni wsparcie każdemu, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanego personelu medycznego oraz najlepszego sprzętu diagnostycznego, dzięki czemu u nas znajdziesz wszystko,... szczegóły wpisu »

 • Centrum Biomechaniki Chodu
  10 12 2020

  Centrum Biomechaniki Chodu »

  Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji to precyzyjna diagnostyka dolegliwości, związanych z aparatem ruchu i podologią. Na pacjentów czeka indywidualny plan leczniczy lub profilaktyczny, który zlikwiduje wszelkie dolegliwości. Centrum Biomechanik... szczegóły wpisu »

 • Ortosova Klinika
  11 12 2020

  Ortosova Klinika »

  Klinika biomechaniki i podologii ORTOSOVA jest zlokalizowana w Gdyni, gdzie świadczy kompleksową diagnostykę i leczenie dla pacjentów. Z pomocy ORTOSOVA mogą skorzystać osoby, które borykają się z dolegliwościami związanymi z aparatem ruchu. Doświadc... szczegóły wpisu »

 • Poradnia Lekarska FabMed
  09 02 2021

  Poradnia Lekarska FabMed »

  Nasze centrum medyczne na warszawskiej Woli jest miejscem, gdzie zdiagnozujemy wszystkie choroby naszych pacjentów. Możemy przeprowadzić takie badania, jak USG, EKG, cytologię i dermatoskopię. Wykonujemy badania na bardzo nowoczesnym sprzęcie. Specja... szczegóły wpisu »

 • ULTIMED - Gabinety lekarskie Łódź
  02 07 2021

  ULTIMED - Gabinety lekarskie Łódź »

  Na stronie internetowej ultimed.com.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat oferty gabinetów medycznych Ultimed w Łodzi. Wśród naszych pracowników możesz znaleźć doświadczonych endokrynologów dziecięcych, jak również stomatologów ... szczegóły wpisu »

 • DrLaryngolog - LIFECC sp. z o.o. sp. k.
  17 09 2021

  DrLaryngolog - LIFECC sp. z o.o. sp. k. »

  Dr laryngolog to strona internetowa poradni laryngologicznej z Gdańska. Znajdziemy tam możliwość umówienia się na wizytę, a także wiele artykółów dotyczących problemów laryngologicznych. Zabiegi jakie wykonują to m.in mukotomia, konchoplastyka, septo... szczegóły wpisu »