Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Lekarz Podkategoria: Lekarz

 • Ortopeda Andrzej Bargiel
  27 04 2023

  Ortopeda Andrzej Bargiel »

  Dr Andrzej Bargiel to doświadczony ortopeda, którego prywatny gabinet ortopedyczny mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Jego edukacja na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pozwoliła mu zdobyć gruntowną wiedzę z zakresu ortopedi... szczegóły wpisu »

 • Rkmedica.pl
  08 07 2023

  Rkmedica.pl »

  W RKMEDICA w Gdyni staramy się stworzyć przyjazną i profesjonalną atmosferę dla naszych pacjentów. Wiemy, że wizyta w centrum medycznym może być stresująca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom komfort i wsparcie na każdy... szczegóły wpisu »

 • Psychiatrakonin.pl
  21 03 2018

  Psychiatrakonin.pl »

  Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową, gdzie znajdują się najważniejsze informacje na temat moich obszarów działania oraz doświadczenia w pracy pacjentami. Zajmuje się terapią uzależnień oraz innymi zagadnieniami. Zapraszam do zapoznania si... szczegóły wpisu »

 • Mediwizyta sp. z o.o.
  20 04 2018

  Mediwizyta sp. z o.o. »

  Nasza oferta to lekarskie wizyty domowe. Niesiemy profesjonalną pomoc lekarską w sprzyjających dla pacjenta warunkach domowych. Jesteśmy specjalistami. Pacjentów traktujemy z szacunkiem i życzliwością. Podczas konsultacji domowej bardzo starannie prz... szczegóły wpisu »

 • Balticmed Przychodnia sp. z o.o.
  08 05 2018

  Balticmed Przychodnia sp. z o.o. »

  Oferta jaka została przez nas przygotowana to pomoc medyczna dla różnych pacjentów. Staramy się dążyć do tego, by każdy klient był zadowolony z warunków jakie udaje się nam przygotować, jeśli chodzi o pomoc zdrowotną. Staramy się tworzyć przyjazne mi... szczegóły wpisu »

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński
  15 12 2018

  Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński »

  Badania USG wykonywane przez doktora Jacka Sieredzińskiego są uznawane za jedne z lepszych, skutkiem czego mamy możliwość skorzystać z usług doktora, który ma trafne diagnozy. Wybierając stronę internetową sieredzinski.pl znajdziemy wszystkie niezbęd... szczegóły wpisu »

 • Centrum Laryngologii Mille Medica
  19 12 2018

  Centrum Laryngologii Mille Medica »

  W warszawskim Centrum Laryngologicznym Mille Medica uzyskasz pomoc od najwyższej klasy lekarzy, specjalizujących się w różnych obszarach medycznych, w tym głównie laryngologii oraz leczeniu chrapania i bezdechów. Oferta medyczna kliniki to także lecz... szczegóły wpisu »

 • Ortoclinica
  28 06 2019

  Ortoclinica »

  Ortoclinica to klinika ortodontyczna. Jej siedziba mieści się w Chrzanowie, przy ulicy Sokoła 27. To miejsce, gdzie każdy zadba o swój piękny i zdrowy uśmiech. Ortodontka Monika Matejczyk to specjalista o ogromnym doświadczeniu. Co więcej, do swojej ... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Hadasik
  01 04 2020

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Hadasik »

  Nowoczesne Centrum Zdrowej Skóry oferuje specjalistyczne usługi na rynku medycyny estetycznej czy kosmetologii. Jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług z takich dziedzin jak między innymi dermatochirurgia czy kosmetologia medyczna, które wykonyw... szczegóły wpisu »

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Banaszek
  04 04 2020

  Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Banaszek »

  Medycyna estetyczna spełnia marzenia… Wiemy o tym w MEDESTETIC – klinice, która przeprowadza zabiegi kosmetyczne w zakresie estetyki twarzy i całego ciała. Nasz specjalista Marcin Banaszek to doświadczony ekspert z dziedziny medycyny estetycznej, dla... szczegóły wpisu »

 • JP Medica Sp. z o. o.
  19 06 2020

  JP Medica Sp. z o. o. »

  Świadczymy usługi telemedyczne, ubezpieczone, zarejestrowane. Wydajemy pisemne opinie lekarskie, oceniamy online wyniki badań laboratoryjnych. Od lekarzy online otrzymacie Państwo e-recepty oraz e-zwolnienia. Konsultacje lekarskie online to opcja bez... szczegóły wpisu »

 • Prywatny Gabinet Lekarski Krzysztof Zaleski
  09 07 2020

  Prywatny Gabinet Lekarski Krzysztof Zaleski »

  Dr n. med. Krzysztof Zaleski to specjalista radiologii, za którym przemawia wysoki zasób wiedzy i duże doświadczenie. Ponadto w swojej pracy korzysta on z tylko i wyłącznie wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych. W ten sposób jest w stanie przeprowa... szczegóły wpisu »