Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Lekarz Podkategoria: Lekarz

 • Podotrade s c. Piotr Bielawski, Ilona Vollmer
  07 01 2023

  Podotrade s c. Piotr Bielawski, Ilona Vollmer »

  Europejski Instytut Podologiczny posiada gabinety w różnych częściach Polski. Oferuje między innymi takie usługi jak leczenie ostrogi na stopach czy wymrażanie brodawek. Zatrudnieni specjaliści pomagają także w doborze wkładek ortopedycznych do butów... szczegóły wpisu »

 • Ortopeda Andrzej Bargiel
  27 04 2023

  Ortopeda Andrzej Bargiel »

  Dr Andrzej Bargiel to doświadczony ortopeda, którego prywatny gabinet ortopedyczny mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Jego edukacja na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pozwoliła mu zdobyć gruntowną wiedzę z zakresu ortopedi... szczegóły wpisu »

 • Rkmedica.pl
  08 07 2023

  Rkmedica.pl »

  W RKMEDICA w Gdyni staramy się stworzyć przyjazną i profesjonalną atmosferę dla naszych pacjentów. Wiemy, że wizyta w centrum medycznym może być stresująca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom komfort i wsparcie na każdy... szczegóły wpisu »

 • PROMEDYCZNY.PL
  23 11 2016

  PROMEDYCZNY.PL »

  Wysokiej jakości sprzęt medyczny jest niezbędny do właściwego funkcjonowania każdej placówki medycznej. My taki sprzęt dostarczamy, przy czym specjalizujemy się w produktach przeznaczonych do rehabilitacji, w tym do fizykoterapii, hydroterapii, kinez... szczegóły wpisu »

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzysztof Migała
  10 12 2016

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzysztof Migała »

  Klinika Sfera to dwa ośrodki chirurgii plastycznej w Warszawie - w centrum miasta, ale również w Rembertowie. Mówimy o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej - zamykanie naczynek, usuwanie blizn, botox, modelowanie ust, likwidacja cellulitu, r... szczegóły wpisu »

 • Fabskin - klinika medycyny estetycznej
  22 12 2016

  Fabskin - klinika medycyny estetycznej »

  Jeżeli szukasz gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie, zapraszamy Cię do centrum Fabskin, gdzie przeprowadzamy szeroko zakrojone zabiegi odmładzające i korygujące. Coś dla siebie znajdą u nas kobiety w każdym wieku, którym zależy na swoim wyglądzi... szczegóły wpisu »

 • Rehabilitacja Lecznicza Arena Zdrowia
  15 01 2017

  Rehabilitacja Lecznicza Arena Zdrowia »

  Arena Zdrowia to przychodnia zdrowotna znajdująca się na warszawskiej Ochocie. Mówimy o konsultacjach dietetycznych, rehabilitacji dorosłych, niemowląt i dzieci, USB ortopedycznym, internie, psychologii, ortopedii, fizjoterapii oraz masażu. Nasza pla... szczegóły wpisu »

 • Jolanta Tkacz-Konert Konert Aparaty Słuchowe
  01 06 2017

  Jolanta Tkacz-Konert Konert Aparaty Słuchowe »

  Specjalnością naszej firmy jest dobieranie aparatów słuchowych. Każdy aparat słuchowy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta opierając się na kompleksowej diagnostyce oraz indywidualnych preferencjach zamawiającego. Zapraszamy do kontaktu tele... szczegóły wpisu »

 • Dr Jędrys Chirurgia Plastyczna
  02 06 2017

  Dr Jędrys Chirurgia Plastyczna »

  Pacjenci Centrum Medycznego DBAJ O PIERSI skorzystają z kompleksowej oferty usług, koncentrujących się nie tylko na medycynie estetycznej, ale też na operacjach plastycznych piersi, twarzy i ciała. Zabiegi te są wykonywane w siedzibie centrum i w pry... szczegóły wpisu »

 • Fizjoterapia Pasternak
  09 06 2017

  Fizjoterapia Pasternak »

  W gabinecie fizjoterapii Pasternak pomoc znajdzie każdy pacjent, który szuka wsparcia w zakresie profesjonalnie przeprowadzonej rehabilitacji. W świadczeniu takich usług mamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam rehabilitować nie tylko osoby doro... szczegóły wpisu »

 • Centra Medyczne Medyceusz Sp z o.o.
  10 07 2017

  Centra Medyczne Medyceusz Sp z o.o. »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych centr medycznych Medyceusz. Oferujemy szeroki zakres pomocy medycznej, która obejmuje zarówno usługi z zakresu podstawowej opieki medycznej, usług szpitalnych jak i zabiegi diagnostyki o... szczegóły wpisu »

 • San-Medical Sp. z o.o. Sp. k
  31 07 2017

  San-Medical Sp. z o.o. Sp. k »

  W San-Med Hair Transplant wsparcie znajdzie każdy mężczyzna, który ma problem z łysieniem. Jeżeli z Wami nie jest inaczej, na pewno nasze metody transplantacji włosów okażą się dla Was bezcenne. Obecnie wykorzystujemy do tego metody FUT, FUE oraz BHT... szczegóły wpisu »

 • Klinika Miracki
  16 08 2017

  Klinika Miracki »

  W klinice Miracki liczyć można na profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej realizowane z użyciem innowacyjnych laserów, które gwarantować mogą wyjątkową efektywność wykonywanych zabiegów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, jeśli ch... szczegóły wpisu »