Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Ginekolog Podkategoria: Ginekolog

 • Lek. Krzysztof Rzepka, Klinika ginekologii i ginekologii estetycznej
  22 10 2015

  Lek. Krzysztof Rzepka, Klinika ginekologii i ginekologii estetycznej »

  Wybór ginekologa ma dla kobiety olbrzymie znaczenie. Jeśli kobieta raz się zawiedzie ginekologiem, to będzie miała problem z zaufaniem nowemu. Jeśli szukasz najlepszej kliniki ginekologicznej, to wybierz nas. Nasze pacjentki są zadowolone z jakości u... szczegóły wpisu »

 • KlinikaGalena.pl
  27 10 2015

  KlinikaGalena.pl »

  Najwyższą jakość opieki nad zdrowiem kobiety oferuje Klinika Galena z Bielska-Białej. W naszej klinice znajduje się nowoczesny szpital, w którym przeprowadzane są małoinwazyjne badania i zabiegi. Stosujemy najnowocześniejsze technologie medyczne. Prz... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczne gabinety lekarskie
  25 12 2015

  Specjalistyczne gabinety lekarskie »

  Zapraszamy do korzystania z profesjonalnej pomocy medycznej, którą świadczą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i właściwym podejściu do pacjenta. Specjalistyczne gabinety lekarskie w Katowicach zapewniają opiekę z zakresu ginekologii i p... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz
  03 08 2020

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz »

  Dla mieszkanek Pruszkowa i okolic, fachową pomoc ginekologiczną oferuje dr. Justyna Radkiewicz. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej pacjentki, pomoc w razie patologii ciąży lub zwyczajnego prowadzenia jej przebiegu. Każda pacjentka ma pe... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz
  04 05 2021

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz »

  Ginekolog z Pruszkowa Dr Tomasz Jakubiak związany jest z lecznictwem szpitalnym i ambulatoryjnym. W prowadzonym przez niego gabinecie ginekologicznym można wykonać m.in. diagnostykę HPV szyjki macicy, badanie CINTec Plus, testy Papp-A, wymrożenie &qu... szczegóły wpisu »