Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Siłownie i fitness cluby Podkategoria: Siłownie i fitness cluby

 • Akademia Formy
  05 07 2019

  Akademia Formy »

  Najwyższa pora o siebie zadbać? Interesuje Cię trener personalny? Biorąc to pod uwagę, możemy zaproponować Ci atrakcyjne rozwiązanie. Zastanawiasz się nad tym, jakie to rozwiązanie? Mówiąc wprost — chodzi o jak najszybsze zapoznanie się ze stroną aka... szczegóły wpisu »

 • PHU Andrzej Plewa
  20 07 2019

  PHU Andrzej Plewa »

  Crossfit w Białymstoku zyskuje coraz większą popularność, dlatego zapraszamy do STARS Gym&Fitness! Nasz kompleks sportowy to niemal 2000 m2, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt do treningu siłowego i wydolnościowego. Stawiamy przede wszystkim ... szczegóły wpisu »

 • Red Line Studio Treningu
  16 09 2019

  Red Line Studio Treningu »

  W ramach oferty RedLineStudio jesteśmy w stanie zapewnić doskonale przygotowane warunki do realizowania różnych rodzajów ćwiczeń. Zapewniamy między innymi możliwość uprawiania fitness, ale również ćwiczeń tanecznych, wytrzymałościowych. Dodatkowo nas... szczegóły wpisu »

 • Just Fit Studio Formy
  13 07 2020

  Just Fit Studio Formy »

  Oferujemy trening personalny u boku osób z ogromnym doświadczeniem. U nas będziecie pod dobrą opieką. My wiemy jak Was zmotywować do pracy, dlatego zgłoście się do nas. Oferta jest bardzo bogata, dlatego każdy, kto chce zadbać o swoje ciało i ducha z... szczegóły wpisu »