Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Siłownie i fitness cluby Podkategoria: Siłownie i fitness cluby

 • Fit-Coach
  19 11 2015

  Fit-Coach »

  Tadeusz Smuś to trener personalny działający aktywnie we Wrocławiu. Uzyskujecie Państwo wsparcie coacha, który też przeszedł metamorfozę sylwetki (do wglądu przez witrynę). Korzystacie Państwo z oferty z wieloma pozytywnymi potwierdzeniami. Trening f... szczegóły wpisu »

 • RED FITNESS Anna Machura
  03 05 2016

  RED FITNESS Anna Machura »

  Red Fitness zaprasza do korzystania z naszej strefy siłowej oraz na zajęcia fitness i stretchingowe. Dla naszych członków przygotowaliśmy atrakcyjne karnety i wiele promocji. W klubie można zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wytrzymałość, wyrzeźbić s... szczegóły wpisu »

 • Vera Sport sp. z o. o.
  02 06 2016

  Vera Sport sp. z o. o. »

  Szukacie Państwo miejsca w Łodzi, w którym można uprawiać fitness, ćwiczyć, grać w różnego rodzaju sportu drużynowe, ale równie dobrze uprawiać sporty walki? Trzeba przyznać, że Vera Sport to odpowiednie miejsce dla każdego, kto chciałby zbudować mas... szczegóły wpisu »

 • Sandra Pietrzak Trener Pływania / Trener Personalny
  27 12 2016

  Sandra Pietrzak Trener Pływania / Trener Personalny »

  Tylko trzy kroki dzielą Cię od rozpoczęcia treningu ze mną. Na początku musimy ustalić wspólnie cel, do którego będziemy dążyć. Podopieczny musi wiedzieć, co chce osiągnąć. Następnym krokiem jest ustalenie dyspozycji czasowej i wskazania miejsca, w k... szczegóły wpisu »

 • Trener personalny Grzegorz Charłampowicz
  10 11 2017

  Trener personalny Grzegorz Charłampowicz »

  Mg1 Force Team to trenerzy personalni z Wrocławia, dzięki którym będziesz mógł zadbać o swoją sylwetkę. Fit sylwetka, poprawa kondycji, zrzucenie wagi, polepszenie samopoczucia - jesteśmy w stanie sprawić, iż bez najmniejszego cienia wątpliwości będz... szczegóły wpisu »

 • Vitality Boutique Sp z o. o.
  04 12 2017

  Vitality Boutique Sp z o. o. »

  Masz w planach zwiększenie masy mięśniowej? Odwiedź więc klub Vitality Boutique, w ofercie którego znajdziesz dostęp do obiektu najwyższej klasy z jeszcze wyższym poziomem obsługi i sprzętu. Naszym celem jest przede wszystkim zmiana stylu życia i pop... szczegóły wpisu »

 • Aleksandra Kiepura Work&Body
  07 12 2017

  Aleksandra Kiepura Work&Body »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą salą do ćwiczeń oraz proponowanymi treningami, które zapewniamy w swoim obiekcie. Gwarantujemy merytoryczne i fachowe wsparcie na każdym kroku w realizacji celów związanych z sylwetką, z kondycją itp. Z... szczegóły wpisu »

 • MindBODYmuscle Robert Karczmarski
  12 02 2018

  MindBODYmuscle Robert Karczmarski »

  W mej firmie mindBODYmuscle z Gdyni zajmuję się na co dzień usługami treningu personalnego. Klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm, skuteczność prowadzonych działań. Proponuję również pojedynczy trening, podczas którego oferuję poprawienie techn... szczegóły wpisu »

 • Body Gym Centrum Sportowe
  22 11 2018

  Body Gym Centrum Sportowe »

  Chcesz ukształtować swoją sylwetkę? Poszukujesz dietetyka, który doradzi Ci jak zdrowo jeść? A może szukasz motywacji do rozpoczęcia ćwiczeń? Wszystko to znajdziesz w Body Gym Białystok. Bogato wyposażona siłownia, profesjonalni dietetycy i trenerzy ... szczegóły wpisu »

 • Fitness Club 24 Sp. z o.o.
  09 01 2019

  Fitness Club 24 Sp. z o.o. »

  Fitness Club 24 to dystrybutor najnowocześniejszych urządzeń przeznaczonych do wyposażenia siłowni i klubów fitness. Oferuje sprzęt sportowy pochodzący od renomowanych producentów. W zakres jej usług wchodzi także możliwość uzyskania fachowej pomocy ... szczegóły wpisu »