Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

OLE.PL Wojciech Apola

OLE.PL Wojciech Apola Toaleta ogólnodostępna to bardzo ważne miejsce w każdym budynku użyteczności publicznej, restauracji czy zakładzie pracy. Jeśli jest odpowiednio wyposażona, schludna i czysta, klienci i goście danego obiektu postrzegają go w lepszym świetle. Do tego dochodzą względy zdrowotne - odpowiednie zaplecze sanitarne i przestrzeganie zasad higieny w szkołach, zakładach pracy czy placówkach służby zdrowia zmniejsza liczbę zachorowań wśród użytkowników.

Co zatem powinno być w łazience ogólnodostępnej: dozowniki do mydła, dozowniki do papieru toaletowego, pojemniki na ręczniki papierowe lub suszarki do rąk, kosze na śmieci, szczotki WC, wieszaczki łazienkowe i oznaczenia WC. Warto doposażyć toaletę w podajniki nakładek sedesowych i woreczki sanitarne, a jeśli obiekt odwiedzają osoby niepełnosprawne i niemowlęta to również w poręcze dla niepełnosprawnych i przewijaki dla niemowląt.

Firmą, która posiada duże doświadczenie w wyposażeniu toalet publicznych jest sklep internetowy OLE.PL. Wieloletnia obecność na rynku, kompleksowa oferta obejmująca różnorodny sprzęt i akcesoria do łazienki ogólnodostępnej pozwalają oferować towary do praktycznie każdego obiektu.

Przejdź do sklepu i dowiedz się więcej. Zajrzyj także na firmowy blog i sprawdź porady eksperta.

Szczegóły firmy www.ole.pl:

Podlinkuj stronę www.ole.pl:

OLE.PL Wojciech Apola

Lokalizacja firmy na mapie: