Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Zespoły, Dj Podkategoria: Zespoły, Dj

 • DJ Jerzman - Profesjonalne prowadzenie imprez i wesel
  09 08 2017

  DJ Jerzman - Profesjonalne prowadzenie imprez i wesel »

  Każdy z Was, kogo interesuje zatrudnienie DJ-a na wesele w Poznaniu lub okolicach pomoc znajdzie u mnie. Jako DJ Jerzman obsługą takich imprez zajmuję się na tyle długo, że wiem o nich wszystko. Gwarantuję najlepsze brzmienie utworów muzycznych oraz ... szczegóły wpisu »

 • DJs Kings
  05 12 2017

  DJs Kings »

  Ze swoją ofertą wychodzimy do wszystkich klientów prywatnych oraz biznesowych, których interesuje wodzirej, DJ czy konferansjer do wynajęcia. Obsługujemy wszelkie ślubu, wesela i różne imprezy okolicznościowe organizowane tak dla kilkudziesięciu, jak... szczegóły wpisu »

 • Dj Kaze Łukasz Thomke
  14 12 2017

  Dj Kaze Łukasz Thomke »

  DJ Kaze to profesjonalny DJ, który obsługuje imprezy firmowe, wesela i studniówki oraz inne wydarzenia zapewniając doskonałą oprawę muzyczną oraz dodatkowe atrakcje na przykład w postaci prowadzenia zabaw weselnych. DJ Kaze zaraża dobrą energią, potr... szczegóły wpisu »

 • Dj Bartess - Organizacja Imprez Bartosz Jaworski
  14 04 2018

  Dj Bartess - Organizacja Imprez Bartosz Jaworski »

  Zdecydowanie warto sprawdzić dlaczego prowadzenie imprez przeze mnie okazuje się zawsze strzałem w dziesiątkę. Nie chodzi tu bynajmniej o 10 lat doświadczenia, o nie. Chodzi przede wszystkim o to, że każdy aspekt prowadzenia eventu realizuję na sto p... szczegóły wpisu »

 • Exclusive Djs Dominik Szymoniak
  21 08 2018

  Exclusive Djs Dominik Szymoniak »

  Oferta serwisu exclusivedjs.pl to najlepsze imprezy przy świetnej muzyce, dobranej przez specjalistów. Wykorzystaj najlepsze rytmy, które oferuje exclusivedjs.pl, aby goście na Twojej imprezie poczuli się wyjątkowo. Do Twojej dyspozycji oddawana jest... szczegóły wpisu »

 • Bellwether Event
  27 01 2020

  Bellwether Event »

  Proponujemy Państwu zespół na wesele w Warszawie, czy DJ-a wodzireja na dowolną imprezę okolicznościową. Obsługujemy eventy praktycznie w całym kraju. Mamy wykształcenie muzyczne. Podstawiamy napis Love, dzięki któremu zrobicie Państwo niezapomniane ... szczegóły wpisu »

 • Bellwether Event Piotr Komorowski
  08 05 2020

  Bellwether Event Piotr Komorowski »

  Wodzirej Łomża to osoba, która zna się na wszystkich gatunkach muzycznych. Jeśli zapraszana jest na wesele to oferuje muzykę dla wszystkich ludzi. Starsi lubią swoje przeboje z młodości, a młodsi to, co nowe. Każdy będzie zadowolony, jeśli wodzirej s... szczegóły wpisu »