Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Usługi komunalne Podkategoria: Usługi komunalne

 • ALPIN Janusz Szostek
  16 12 2022

  ALPIN Janusz Szostek »

  Firma Alpin-Szostek specjalizuje się w czyszczeniu i konserwacji dachów, a także montażu rynien i śniegołapów. Oferta usług obejmuje również czyszczenie, malowanie i impregnację dachówek, malowanie elewacji oraz czyszczenie i renowację kostek brukowy... szczegóły wpisu »

 • Firma Handlowo – Usługowa „ KATAMI” Katarzyna Mizera
  08 04 2023

  Firma Handlowo – Usługowa „ KATAMI” Katarzyna Mizera »

  KATAMI to producent kontenerów, który oferuje rozwiązania na każdą okazję, takie jak domy kontenerowe całoroczne czy kontenery jako domki letniskowe. Nasza oferta obejmuje kontenery na wymiar, które można indywidualnie zaprojektować i rozbudować wedł... szczegóły wpisu »

 • MR TRANS Małgorzata Rypień
  15 04 2023

  MR TRANS Małgorzata Rypień »

  Przeprowadzki Warszawa to firma, która oferuje szybkie i profesjonalne przeprowadzki mieszkań w Warszawie oraz przeprowadzki Marki. Przed przeprowadzką przeprowadzamy analizę uwarunkowań komunikacyjnych w lokalizacjach, oceniamy siły i środki niezbęd... szczegóły wpisu »

 • Willa Agawa
  19 04 2023

  Willa Agawa »

  Zapraszamy do Willi Agawa - oazy spokoju i komfortu położonej w zielonej dzielnicy willowej Jastrzębiej Góry. Nasz obiekt oferuje przytulne, w pełni wyposażone pokoje, w których poczujesz się jak w domu. Tylko 350 metrów dzieli nas od pięknej plaży, ... szczegóły wpisu »

 • SD Tank Sp. z o.o.
  20 04 2023

  SD Tank Sp. z o.o. »

  Zbiorniki ppoż to nasza specjalność. SD Tank to firma, która zajmuje się projektowaniem, budową, serwisem i naprawą zbiorników przeciwpożarowych, żelbetowych i wody pitnej. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie zre... szczegóły wpisu »

 • Biuro Nieruchomości - Property sp. z o.o.
  05 05 2023

  Biuro Nieruchomości - Property sp. z o.o. »

  Jako profesjonalne biuro nieruchomości, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań oraz działek na terenie Busko-Zdroju i okolic... szczegóły wpisu »

 • Sell&Buy Sylwia Lewandowska-Czaja
  19 07 2023

  Sell&Buy Sylwia Lewandowska-Czaja »

  ALTERMA to firma rodzina specjalizująca się w usługach hydraulicznych i grzewczych. Od 12 lat służymy naszym klientom, oferując profesjonalne czyszczenie i płukanie instalacji CO. W naszej ofercie znajdziesz przejrzysty cennik, gwarantujący najwyższą... szczegóły wpisu »

 • MICHAŁ SIWIECKI BUDOSYSTEM
  02 08 2023

  MICHAŁ SIWIECKI BUDOSYSTEM »

  Pozwól nam pomóc Ci zdobyć uprawnienia architektoniczne dzięki naszemu specjalistycznemu programowi. Jako cenny dokument wydawany w formie decyzji administracyjnej, uprawnienia te potwierdzają Twoje kwalifikacje w specjalności architektonicznej, otwi... szczegóły wpisu »

 • Osuszacz powietrza do domu - drypol.pl
  14 09 2023

  Osuszacz powietrza do domu - drypol.pl »

  Drypol to lider w branży osuszania i klimatyzacji, oferujący szeroki zakres usług, włączając wynajem klimatyzatorów przenośnych oraz przemysłowych. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie osuszania budynków po zalaniach oraz dachów płaskich, dostarcza... szczegóły wpisu »

 • Elegancko Tomasz Feldman - przeprowadzkamieszkania.pl
  30 01 2022

  Elegancko Tomasz Feldman - przeprowadzkamieszkania.pl »

  Przeprowadzki na medal Warszawa oferują szybki i bezpieczny rozładunek oraz załadunek. Zespół w ofercie ma np. materiały niezbędne do zabezpieczenia mebli, transport rzeczy cięższych niż 100 kg, pakowanie rzeczy do kartonów. Firma ma samochody wyposa... szczegóły wpisu »

 • HeatErgo sp. z o.o.
  23 02 2022

  HeatErgo sp. z o.o. »

  Firma Heatergo z Poznania zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeśli potrzebujesz klimatyzacji dla domu, pompy ciepła lub systemu rekuperacji, a może interesują Cię możliwości pozyskania finansowania na montaż fotowoltaiki, to koniecznie skonta... szczegóły wpisu »

 • Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości sp. z o.o.
  18 03 2022

  Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości sp. z o.o. »

  Place4you to biuro nieruchomości z Warszawy, zajmujące się obrotem wszelkich nieruchomości na rynku. Firmę cechuje indywidualne podejście do klienta. Współpraca polega na poznaniu przez firmę twoich oczekiwań, analizie nieruchomości i wszelkich sytua... szczegóły wpisu »