Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Czyszczenie, sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie, sprzątanie

 • Clar System S.A.
  05 01 2023

  Clar System S.A. »

  Clar System to firma sprzątająca z doświadczeniem, która specjalizuje się w porządkowaniu biur, hal produkcyjnych, galerii handlowych, a także innych powierzchni. Ponadto marka działa również jako agencja ochrony, zapewniając usługi z zakresu ochrony... szczegóły wpisu »

 • Clean House Pietrzak Alan, Załuski
  10 01 2023

  Clean House Pietrzak Alan, Załuski »

  Clean House to firma prowadząca usługi sprzątania dla firm. W zakresie oferowanych usług tej profesjonalnej firmy są między innymi: sprzątanie po remontach, a także sprzątanie biur i przedszkoli. Oferta dotyczy również sprzątania klatek schodowych cz... szczegóły wpisu »

 • Usługi Porządkowe „Czyścik” Anna Zboińska
  08 04 2023

  Usługi Porządkowe „Czyścik” Anna Zboińska »

  Usługi Porządkowe „Czyścik” to gwarancja czystości i porządku w każdym biurze, domu czy przychodni w Szczecinie. Nasze usługi sprzątające obejmują między innymi mycie okien oraz sprzątanie po remontach i budowach. Zespół profesjonalistów dba o każdy ... szczegóły wpisu »

 • KASPER Przemysław Nowobilski
  20 05 2022

  KASPER Przemysław Nowobilski »

  Jeżeli szukasz profesjonalnych usług pralniczych, zgłoś się do nas. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanego przez nas czyszczenia. Zajmujemy się praniem dywanów i tapicerek, a także czyścimy ch... szczegóły wpisu »

 • Wikami sp. j.
  23 09 2022

  Wikami sp. j. »

  Firma sprzątająca WIKAMI świadczy usługi sprzątania, odśnieżania oraz pielęgnacji zieleni na terenie Wrocławia i okolic. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, sprawdzone techniki oraz przyjazne naturze środki czystości, dba o porządek oraz zadowol... szczegóły wpisu »

 • Czyszczeniepro.pl Adrian Pawłowski
  06 12 2022

  Czyszczeniepro.pl Adrian Pawłowski »

  Firma Czyszczenie Pro w Koszalinie oferuje kompleksowe usługi czyszczenia rozmaitych powierzchni w obiektach takich jak biura, hotele, pensjonaty oraz hale produkcyjne i przemysłowe. Firma dysponuje wszechstronnym, profesjonalnym sprzętem. specjalist... szczegóły wpisu »