Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Czyszczenie, sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie, sprzątanie

 • Clar System S.A.
  05 01 2023

  Clar System S.A. »

  Clar System to firma sprzątająca z doświadczeniem, która specjalizuje się w porządkowaniu biur, hal produkcyjnych, galerii handlowych, a także innych powierzchni. Ponadto marka działa również jako agencja ochrony, zapewniając usługi z zakresu ochrony... szczegóły wpisu »

 • Clean House Pietrzak Alan, Załuski
  10 01 2023

  Clean House Pietrzak Alan, Załuski »

  Clean House to firma prowadząca usługi sprzątania dla firm. W zakresie oferowanych usług tej profesjonalnej firmy są między innymi: sprzątanie po remontach, a także sprzątanie biur i przedszkoli. Oferta dotyczy również sprzątania klatek schodowych cz... szczegóły wpisu »

 • Usługi Porządkowe „Czyścik” Anna Zboińska
  08 04 2023

  Usługi Porządkowe „Czyścik” Anna Zboińska »

  Usługi Porządkowe „Czyścik” to gwarancja czystości i porządku w każdym biurze, domu czy przychodni w Szczecinie. Nasze usługi sprzątające obejmują między innymi mycie okien oraz sprzątanie po remontach i budowach. Zespół profesjonalistów dba o każdy ... szczegóły wpisu »

 • Mania Czystości
  12 12 2019

  Mania Czystości »

  Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy do naszej firmy sprzątającej. My zajmujemy się wszystko, co związane ze sprzątaniem. Oferujemy nie tylko sprzątanie wnętrz domów, budynków i obiektów, ale my również zajmujemy się terenami znajdującymi się na zew... szczegóły wpisu »

 • Sos Karcher
  06 03 2020

  Sos Karcher »

  S.O.S. Karcher to profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie Poznania za pomocą sprawdzonych metod. Wykorzystujemy renomowaną markę Karcher do świadczenia najwyższej jakości usług. Czyszczenie tapicerki, wykładzin, czy pranie dywanów – wszystko zro... szczegóły wpisu »

 • Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor
  02 08 2020

  Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor »

  Nasza firma podstawia kontenery na gruz, złom i inne odpady budowlane. Oferujemy bardzo szybki wywóz kontenerów, dlatego zachęcamy Was do sprawdzenia oferty. Macie zbyt dużo ziemi na działce? My wszystko przygotujemy żeby ją wywieźć. Posiadamy bardzo... szczegóły wpisu »

 • Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
  05 09 2020

  Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. »

  Nie musisz już więcej samodzielnie myć zabrudzeń, skorzystaj z oferty jaką ma do zaoferowania firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o.. Zajmują się profesjonalnym czyszczeniem najróżniejszych powierzchni publicznych, od placów zab... szczegóły wpisu »

 • WywabMnie Kraków
  20 10 2020

  WywabMnie Kraków »

  WywabMnie to firma czyszcząca tapicerki oraz piorąca dywany i wykładziny. Doświadczeni specjaliści korzystają ze sprawdzonych metod czyszczenia, które owocują bezpieczną i higieniczną przestrzenią do życia. Wszyscy klienci WywabMnie otrzymują więc gw... szczegóły wpisu »

 • CityClean24
  13 06 2021

  CityClean24 »

  Cityclean24.pl to firma sprzątająca pochodząca z Warszawy. W jej ofercie znajdują się m.in. mycie okien i witryn, sprzątanie mieszkań i domów po zgonach, sprzątanie domów jednorodzinnych, wywóz mebli, pranie i czyszczenie dywanów oraz sprzątanie pobu... szczegóły wpisu »

 • Calde sp. z o.o. sp. k.
  10 07 2021

  Calde sp. z o.o. sp. k. »

  W ofercie zapoznasz się z szerokim wyborem sprzętu i chemii do sprzątania. U nas zaopatrzysz się w dozowniki do mydła, ręczników i papieru. Oferujemy także środki dezynfekcyjne, za pomocą których utrzymasz odpowiednie warunki higieniczne w miejscu pu... szczegóły wpisu »

 • Firma Sprzątająca Wiki Czysta Firma
  07 10 2021

  Firma Sprzątająca Wiki Czysta Firma »

  Odpowiadamy za sprzątanie placówek medycznych, przychodni, biur, nieruchomości po remontach. Współpracujemy regularnie z deweloperami w Gdańsku, a także z klientami pragnącymi porządku na zielonych terenach rekreacyjnych. Posługujemy się nowoczesnymi... szczegóły wpisu »

 • Klaruś Przedsiębiorstwo Usługowe
  04 12 2021

  Klaruś Przedsiębiorstwo Usługowe »

  Sprzątanie, czyszczenie tapicerki, mycie okien, pranie tapicerki – to tylko niektóre z usług świadczonych przez specjalistów z firmy sprzątającej Klaruś z Gdańska. Postaw na nasze bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje już teraz! Jeżeli chcesz p... szczegóły wpisu »

 • Famder sp. z o.o.
  04 02 2022

  Famder sp. z o.o. »

  Sprzątanie powierzchni biurowych, hoteli lub osiedli to zadanie dla profesjonalistów. Tego typu usługi oferuje Famder - firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, stawiająca na rozwój i wykorzystywanie nowoczesnych technik sprzątania. Pracownicy rz... szczegóły wpisu »