Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

 • Fiberpay Sp. z o.o.
  02 08 2023

  Fiberpay Sp. z o.o. »

  Szukasz skutecznego systemu AML dla biur rachunkowych? System AML to rozbudowane narzędzie do automatyzacji procedur AML/CFT, które umożliwia tworzenie i automatyczną weryfikację kartotek klientów i transakcji. Monitorowanie transakcji podejrzanych n... szczegóły wpisu »

 • AllKeyStore.pl
  02 08 2023

  AllKeyStore.pl »

  Allkeystore to Twoje jedno miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia spektakularnej strony WordPress. Oferujemy szeroką gamę wtyczek premium WordPress i szablonów, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także są wyjątkowo f... szczegóły wpisu »

 • InterSynergy
  02 11 2023

  InterSynergy »

  Twój sukces online zaczyna się od wyboru właściwego partnera. Intersynergy, z siedzibami w Łodzi, Warszawie i Krakowie, jest Twoim zaufanym Software House, który przeistacza Twoje pomysły w funkcjonalne aplikacje internetowe. Nasze doświadczenie w br... szczegóły wpisu »

 • Intense
  12 04 2024

  Intense »

  Automatyzacja pracy z INTENSE Group to przepis na sukces w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu. Oferujemy innowacyjne systemy, które umożliwiają przedsiębiorstwom automatyzację rutynowych zadań, wyzwalając potencjał pracowników do zaj... szczegóły wpisu »

 • Viking sp. z o.o.
  05 11 2015

  Viking sp. z o.o. »

  Dzięki aplikacji Infopiek każda piekarnia będzie mogła zacząć lepiej funkcjonować. Aplikacja może być wykorzystana na jednym bądź nieskończenie wielu stanowiskach komputerowych, pracuje na systemie Windows, cechuje się prostą i intuicyjną obsługą ora... szczegóły wpisu »

 • BPC-ONLINE Sp. z o.o.
  23 01 2016

  BPC-ONLINE Sp. z o.o. »

  Każdy przedsiębiorca powinien korzystać z najlepszych programów do fakturowania na rynku. Program Faktury Manager to zdaniem wielu najlepszy interfejs dla małych i średnich firm. Faktury Manager pozwala na elektroniczne generowanie FV i przechowywani... szczegóły wpisu »

 • INTERCOM Jacek Zalewski
  20 02 2016

  INTERCOM Jacek Zalewski »

  Oferujemy sprawdzone oprogramowanie dla firm. W ofercie przygotowaliśmy zarówno podstawowe programy biurowe, jak i szeroki wybór programów specjalistycznych. Polecamy arkusze kalkulacyjne, programy księgowe, pakiety biurowe, programy sieciowe i serwe... szczegóły wpisu »

 • SIEF-IT Sp. z o.o.
  08 04 2016

  SIEF-IT Sp. z o.o. »

  Oferujemy wyjątkowe rozwiązanie dla sklepów internetowych, które pozwala zaoszczędzić czas na ręcznym dodawaniu produktów i usprawnić cały proces sprzedażowy. Autorskie oprogramowanie Sky-Shop pozwala na wygodną integrację sklepu z hurtowniami – prod... szczegóły wpisu »

 • PHU Barbarian Sebastian Balcerzak
  06 05 2016

  PHU Barbarian Sebastian Balcerzak »

  W naszej ofercie znajdą Państwo systemy operacyjne i programy komputerowe. Rozumiejąc potrzeby klientów, którzy z jednej strony chcą mieć wybór pośród dobrych produktów, a z drugiej strony stawiają na jakość za rozsądną cenę, stworzyliśmy ofertę idea... szczegóły wpisu »

 • Idea Eryka Jasińska
  06 12 2017

  Idea Eryka Jasińska »

  Zarządzanie firmą to wyzwanie, ponieważ będzie trzeba podejmować się wielu różnych procesów. Jeśli chcemy je realizować na wysokim poziomie można się zdecydować między innymi na rozwiązania systemu IDEA ERP, które są przygotowane na wysokim poziomie ... szczegóły wpisu »

 • ITCube Software Sp. J.
  08 12 2017

  ITCube Software Sp. J. »

  Nasza firma ItCube Software oferuje nowoczesny system CRM, który usprawnia pracę w firmie głównie z zakresu planowania, zarządzania, kontrolowania. Klientom dostarczamy najwyższej jakości usługi dedykowane. Każde przedsiębiorstwo i specyfika jego dzi... szczegóły wpisu »

 • Data Analytics Sp z o.o.
  30 03 2018

  Data Analytics Sp z o.o. »

  Specjalizujemy się w firmie DataAnalytics realizowaniem zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług na rynku informatycznym, gdzie możemy zapewnić naszym klientom wdrożenia systemów ERP, BI, FK. Jednocześnie nasza firma partnerem Tableau co p... szczegóły wpisu »

 • 4DLight Ewa Świderska
  31 05 2018

  4DLight Ewa Świderska »

  Developro to system, który jest w stanie obsługiwać każdy rodzaj nieruchomości, od wielorodzinnego, po inwestycyjne. Podstawową zaletą naszego systemu jest jednak możliwość optymalizacji kosztów i zwiększona efektywność działań marketingowych. Całodo... szczegóły wpisu »

 • Podsłuchy telefonów Spydrone 24
  04 06 2018

  Podsłuchy telefonów Spydrone 24 »

  Dzięki oprogramowaniu firmy Spydrone, zainstalowanym na telefonie, nie umknie Ci żadna istotna informacja. Program Spyphone umożliwia rejestrowanie wszelkiego rodzaju danych: rozmów, wiadomości tekstowych, zdjęć, kontaktów, dzięki którym można zabezp... szczegóły wpisu »