Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Serwisy GSM Podkategoria: Serwisy GSM

 • Serwis MAC
  11 03 2016

  Serwis MAC »

  Specjalizujemy się w naprawianiu urządzeń marki Apple. Proponujemy serwis smartfonów, tabletów, laptopów i kompleksowy serwis Mac, w tym przywracanie systemu, optymalizację zalanej klawiatury czy wymiany matrycy. Odnawiamy Państwa sprzęt zazwyczaj w ... szczegóły wpisu »

 • Bimit-Bis Marcin Bielonko
  02 08 2017

  Bimit-Bis Marcin Bielonko »

  Nasza firma oferuje profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne telefonów komórkowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem telefonów komórkowych firmy Samsung. Prowadzimy sprzedaż części do telefonów najnowszych i klasycznych modeli. Gwarantujemy p... szczegóły wpisu »

 • Q-PC
  20 02 2018

  Q-PC »

  Działamy na terenie Warszawy i Łodzi, zajmując się w sposób bezpośredni naprawami telefonów iPhone szczególnie w zakresie wymiany szyb i ekranów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie przywrócić doskonały salonowy niemal wygląd Twojemu smartfonowi ze stajni... szczegóły wpisu »

 • Iguana - Renata Oporska
  09 04 2018

  Iguana - Renata Oporska »

  Doświadczenie jakie posiadamy w zakresie naprawy telefonów komórkowych jest znaczące, będziemy w stanie zająć się każdym uszkodzonym telefonem. Mamy nowoczesne sprzęty, które pozwalają nam na wykonanie nawet najtrudniejszych, wymagających szczególnej... szczegóły wpisu »

 • SmartSerwis24
  14 04 2018

  SmartSerwis24 »

  SmartSerwis24 z Chorzowa jest miejscem, w którym to każda zainteresowana osoba może zdecydować się na profesjonalną naprawę smartfona. oferowana jest w nim wymiana szybki, wyświetlacza, panelu dotykowego, portu USB, klapki baterii, szkła aparatu, mik... szczegóły wpisu »

 • W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe
  09 01 2020

  W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe »

  Szukasz doświadczonego serwisu naprawy telefonów komórkowych? Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, to zapraszamy do Serwis-Krakow.pl, gdzie przyjmiemy do naprawy telefony marek: Samsung, Huawei i Apple. Nasz autoryzowany serwis telefonów Kraków to grup... szczegóły wpisu »

 • IClinica Wrocław
  21 07 2020

  IClinica Wrocław »

  IPhone, IPad czy IMacBook, żaden z nich nie stanowi problemu firmie IClinica. Istniejąca już jedenaście lat, doświadczona w naprawie serwisowej sprzętów firmy Apple, zaprasza wszystkich mieszkańców Wrocławia do sięgnięcia po pomoc ze swoim sprzętem. ... szczegóły wpisu »

 • I-SRC - Serwis Apple
  22 12 2021

  I-SRC - Serwis Apple »

  Od wielu lat dajemy Wam możliwość skorzystania z naszych profesjonalnych usług w dziedzinie naprawy i serwisu urządzeń marki Apple. Jeżeli chcesz, abyśmy zajęli się również Twoim iPhonem lub innym sprzętem, to koniecznie skontaktuj się z nami bądź od... szczegóły wpisu »