Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Przedszkola i żłobki Podkategoria: Przedszkola i żłobki

 • Polsko-Angielskie przedszkole artystyczne AKADERO
  13 10 2015

  Polsko-Angielskie przedszkole artystyczne AKADERO »

  Funkcjonujące w Warszawie na Białołęce przedszkole oraz żłobek Akadero dysponuje wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą przedszkolanek i pedagogów. Dzieci podlegają kompleksowej opiece oraz kształceniu w dwujęzycznych klasach, w tym również o profilach... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole prywatne Ognisko językowo - artystyczne
  19 11 2015

  Przedszkole prywatne Ognisko językowo - artystyczne »

  Przedszkole Prywatne Nr 9 przygotowało dla zainteresowanych bardzo ciekawy program edukacyjny, który pozwoli na prawidłowy rozwój wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia. Oferujemy edukację językową w zakresie języka angielskiego. Proponujemy ta... szczegóły wpisu »

 • Żłobek Bambino
  30 11 2015

  Żłobek Bambino »

  Żłobek oferujący opiekę nad dziećmi na Bielanach w Warszawie. Profesjonalna opieka połączona jest tutaj z troskliwym wypełnianiem potrzeb dzieci. Każdy z maluchów jest inny, dlatego otrzymuje indywidualną pomoc w rozwijaniu się i nauce samodzielności... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole niepubliczne Bajka
  19 12 2015

  Przedszkole niepubliczne Bajka »

  Nasza placówka przedszkolna Bajka w Jeleniej Górze oferuje opiekę na najwyższym poziomie. Placówka jest kolorowa i przyjazna dzieciom, przestronna i bezpieczna. Wyposażona w szereg pomocy dydaktycznych oraz zabawek edukacyjnych, pozytywnie wpływa na ... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole Niepubliczne Słoneczko
  21 12 2015

  Przedszkole Niepubliczne Słoneczko »

  Od wielu lat nasze przedszkole działa na rynku i oferuje bardzo komfortowe warunki dla podopiecznych. W zakresie naszych usług znajduje się opieka nad dziećmi w wieku 2.5 do 6 lat. Zapewniamy profesjonalną kadrę, która zapewnia naszym podopiecznym ko... szczegóły wpisu »

 • Aleksandra Pawełczyk
  11 06 2016

  Aleksandra Pawełczyk »

  Prowadzimy niepubliczne przedszkola Zdobywcy Świata w Warszawie. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zajęć podstawowych i dodatkowych, które wspierają rozwój dzieci, motywują ich do działania, poszerzają pasję. Proponujemy zajęcia muzyczne, sporto... szczegóły wpisu »

 • Żłobek Kukułka
  18 08 2016

  Żłobek Kukułka »

  Te propozycje, które zostały przygotowane przez żłobek Kukułka w Warszawie to opieka nad najmłodszymi dziećmi realizowana przez doświadczonych wychowawców. Jesteśmy przekonani, że ta nasza oferta spełni Wasze oczekiwania i rzeczywiście będziecie zado... szczegóły wpisu »

 • Baśniowy Ogród
  09 10 2016

  Baśniowy Ogród »

  Nasza placówka przedszkolna działa realizując program wychowania przedszkolnego, stworzony przez wydawnictwo Nowa Era. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu na naszej stronie internetowej. Stawiamy na poszerzanie horyzontów dzieci, na ... szczegóły wpisu »

 • Rubik School Sp. z o.o.
  06 12 2016

  Rubik School Sp. z o.o. »

  Nasze niepubliczne przedszkole Rubik Music School kładzie nacisk na rozwój sfery emocjonalno-społecznej u dzieci za pomocą zajęć muzycznych, ruchowych, językowych, adaptacyjnych. W ofercie takie zajęcia jak rytmika, komponowanie, projekty muzyczno-ar... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole Accademia Dei Piccoli
  21 10 2018

  Przedszkole Accademia Dei Piccoli »

  Piccoli to polsko – włoskie przedszkole niepubliczne zlokalizowane w Warszawie. Prowadzimy również zajęcia w języku angielskim. Dysponujemy odpowiedzialną kadrą, naturalnym placem zabaw, rozbudowanym programem rozwojowym dla najmłodszych. W przedszko... szczegóły wpisu »