Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Ach ten francuski - Nauczanie Języków Obcych Marta Bargiel
  28 04 2023

  Ach ten francuski - Nauczanie Języków Obcych Marta Bargiel »

  Czy chcesz nauczyć się języka francuskiego, ale nie masz czasu na regularne uczęszczanie do szkoły? Francuski Start to kurs online, który umożliwi Ci naukę języka francuskiego zdalnie, bez wychodzenia z domu. Dzięki gotowemu planowi nauki, wartościow... szczegóły wpisu »

 • English-Line
  13 09 2023

  English-Line »

  W English-Line wiemy, że każdy kursant jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy kursy angielskiego z lektorem, które są dostosowane do Twojego tempa nauki i stylu. Z nami doświadczysz skutecznej nauki angielskiego, prowadzonej przez doświadczonych lektorów,... szczegóły wpisu »

 • Lektor Personalny Patryk Pallach
  30 11 2023

  Lektor Personalny Patryk Pallach »

  Smart Minds to więcej niż tylko korepetycje online, to miejsce, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Oferujemy szeroki zakres zajęć, od nauk ścisłych po przedmioty artystyczne, umożliwiając uczniom odkrywanie i rozwijanie swoi... szczegóły wpisu »

 • CKZ Szkolenia
  15 12 2023

  CKZ Szkolenia »

  W CKZ Szkolenia w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu, nasze szkolenia okresowe dla kierowców są skoncentrowane na promowaniu bezpieczeństwa i świadomości na drodze. Z kursami takimi jak szkolenie kod 95, kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności krytycz... szczegóły wpisu »

 • Akademia Trenerów Sportu Paweł Wójcik
  26 03 2024

  Akademia Trenerów Sportu Paweł Wójcik »

  Chcesz rozwijać swoją karierę w branży fitness? ATS-Sport zaprasza na indywidualny kurs trenera personalnego, który umożliwi Ci zdobycie certyfikatu i wiedzy niezbędnej do pracy z klientami na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy w wielu ... szczegóły wpisu »

 • Fundacja Training Projects
  03 04 2024

  Fundacja Training Projects »

  Training Projects to więcej niż tylko szkolenia integracyjne - to możliwość transformacji Twojego zespołu. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu firmami i ludźmi, oferujemy programy, które nie tylko integrują zespoły, ale ta... szczegóły wpisu »

 • Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
  09 04 2024

  Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji »

  Dla rad pedagogicznych KIRE przygotował specjalnie zaprojektowane warsztaty, które mają na celu wzmocnienie współpracy i komunikacji w zespołach nauczycielskich. Programy te skupiają się na budowaniu efektywnych strategii pracy zespołowej, rozwiązywa... szczegóły wpisu »

 • Centrum Szkoleń i Technologii CNC Numerika
  10 08 2019

  Centrum Szkoleń i Technologii CNC Numerika »

  Kurs CNC w Centrum Szkoleń i Technologii CNC Numerika to szkolenie techniczne skierowane do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Żeby pracować jako operator CNC nie potrzebujesz ukończonego technikum, a rzeczowej wiedzy i certyfikatów.... szczegóły wpisu »

 • Altkom Akademia
  22 08 2019

  Altkom Akademia »

  Renomowana firma szkoleniowa Altkom Akademia to miejsce idealne dla wszystkich poszukujących szkoleń w różnych kategoriach. Do dyspozycji zainteresowanych pozostaje ponad 300 wykwalifikowanych klasy trenerów, którzy prowadzą zajęcia z rozmaitych dysc... szczegóły wpisu »

 • DOMIN KRAKÓW Pracownia Rysunku
  10 09 2019

  DOMIN KRAKÓW Pracownia Rysunku »

  Pracownia Domin zlokalizowana w centrum Krakowa to świetne miejsce dla osób pragnących nauczyć się rysunku i malarstwa. Pracownia organizuje kurs rysunku, kurs architektury, kurs akwareli, udziela także porad online. Pracownia otwarta jest codziennie... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek Szkolenia Zawodowego Łomża
  24 09 2019

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego Łomża »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Łomży jest miejscem, gdzie znaleźć można bardzo różne kursy kwalifikacyjne, ale również doszkalające i wyuczające zawodu. W Ośrodku prowadzone są również kursy na prawo jazdy. Każdy dobrze przygotuje się do egzaminu na ... szczegóły wpisu »

 • Stageman Polska
  20 12 2019

  Stageman Polska »

  Chcesz zostać animatorem? To bardzo dobrze, bo to zawód, który gwarantuje prace. Można powiedzieć, że to zawód przyszłości dartego zapraszamy do nas gdzie prowadzimy w pełni profesjonalne szkolenia. Znamy się na tym bardzo dobrze, bo zatrudniamy najl... szczegóły wpisu »

 • Mobilny Barista Marcin Zalewski
  08 05 2020

  Mobilny Barista Marcin Zalewski »

  Pierwsza na Podlasiu profesjonalna Akademia Baristów i Barmanów, to wyjątkowy projekt, łączący sklep internetowy z najlepszej jakości produktami, szkolenia baristyczne, warsztaty waristyczne i kurs baristy. Możemy zaoferować Państwu także mobilny bar... szczegóły wpisu »

 • FNP International Agency Sp. z o. o
  06 09 2020

  FNP International Agency Sp. z o. o »

  Chciałbyś zająć się flippingiem, ale nie wiesz od czego zacząć? Wejdź na flipnapierwotnym.pl i poznaj pełną ofertę najlepszej firmy, która oferuje profesjonalne i kompleksowe szkolenia z flippingu. Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na nowe zajęc... szczegóły wpisu »

 • Langolian
  22 03 2021

  Langolian »

  Langolian to firma zajmująca się szerokim zakresem szkoleń. W swojej ofercie posiada szkolenia z programów wykorzystywanych w codziennej pracy biurowej, tj. Excel (również VBA), Access. Dodatkowo firma prowadzi kursy o tematyce typowo informatycznej ... szczegóły wpisu »

 • Katarzyna Chodorowska-Zdebiak
  03 05 2021

  Katarzyna Chodorowska-Zdebiak »

  Benedu to szkoła językowa, której oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, jak również firm. Szkoła specjalizuje się w nauce języka polskiego dla obcokrajowców oraz sześciu języków obcych: niemieckieg... szczegóły wpisu »

 • PoChinsku.pl
  10 07 2021

  PoChinsku.pl »

  Jeżeli interesuje Cię nauka języka chińskiego w Białymstoku, to już teraz odwiedź stronę internetową pochinsku.pl i zapoznaj się z niezwykle rozbudowaną ofertą naszej szkoły językowej. Skorzystaj z organizowanych przez nas kursów chińskiego już dzisi... szczegóły wpisu »