Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Centrum Psychologii Stosowanej Wojciech Chmielewski
  09 04 2023

  Centrum Psychologii Stosowanej Wojciech Chmielewski »

  Szkolenia komunikacja interpersonalna online w CPS mają na celu rozwijanie umiejętności, które są kluczowe w efektywnym porozumiewaniu się z innymi. W ramach tych szkoleń uczestnicy uczą się, jak nawiązywać relacje, jak radzić sobie z konfliktami czy... szczegóły wpisu »

 • Avendi Szkoła Programowania
  09 04 2023

  Avendi Szkoła Programowania »

  Specjalizujemy się w szkoleniach z programowania w języku Python, MS SQL oraz PL/SQL Oracle. Prowadzimy kursy z baz danych MS SQL Server i Oracle oraz szkolenia z obsługi programu GIT. Nasze kursy z programowania prowadzone są przez ekspertów i opart... szczegóły wpisu »

 • Ach ten francuski - Nauczanie Języków Obcych Marta Bargiel
  28 04 2023

  Ach ten francuski - Nauczanie Języków Obcych Marta Bargiel »

  Czy chcesz nauczyć się języka francuskiego, ale nie masz czasu na regularne uczęszczanie do szkoły? Francuski Start to kurs online, który umożliwi Ci naukę języka francuskiego zdalnie, bez wychodzenia z domu. Dzięki gotowemu planowi nauki, wartościow... szczegóły wpisu »

 • English-Line
  13 09 2023

  English-Line »

  W English-Line wiemy, że każdy kursant jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy kursy angielskiego z lektorem, które są dostosowane do Twojego tempa nauki i stylu. Z nami doświadczysz skutecznej nauki angielskiego, prowadzonej przez doświadczonych lektorów,... szczegóły wpisu »

 • Lektor Personalny Patryk Pallach
  30 11 2023

  Lektor Personalny Patryk Pallach »

  Smart Minds to więcej niż tylko korepetycje online, to miejsce, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Oferujemy szeroki zakres zajęć, od nauk ścisłych po przedmioty artystyczne, umożliwiając uczniom odkrywanie i rozwijanie swoi... szczegóły wpisu »

 • CKZ Szkolenia
  15 12 2023

  CKZ Szkolenia »

  W CKZ Szkolenia w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu, nasze szkolenia okresowe dla kierowców są skoncentrowane na promowaniu bezpieczeństwa i świadomości na drodze. Z kursami takimi jak szkolenie kod 95, kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności krytycz... szczegóły wpisu »

 • Szkoła 7cm
  20 06 2016

  Szkoła 7cm »

  Nowoczesna szkoła 7CM Szkoła projektowania konstrukcji i technik krawieckich istnieje na rynku od kilku lat i z powodzeniem dostarcza swoi uczniom najwyższych wartości w zakresie nauki technik krawieckich. Na swoim koncie mamy wielu zadowolonych kurs... szczegóły wpisu »

 • Horeca Management Academy
  13 07 2016

  Horeca Management Academy »

  Firma HoReCa Management Academy oferuje szkolenia menadżerskie dla osób pracujących w branży hotelarskiej i restauracyjnej. W zależności od Państwa poziomu oferujemy kursy wstępne oraz zaawansowane. Organizujemy także szkolenia kelnerskie i sommelier... szczegóły wpisu »

 • Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA
  20 07 2016

  Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA »

  Łódzkie centrum Edukacji młodzieży i dorosłych Alternatywa to nieduża szkoła, z dużymi możliwościami i ambicjami. Kształcimy młodzież i dorosłych w liceach i szkołach policealnych. Prowadzimy naukę na kierunkach, które w przyszłości pozwolą na znalez... szczegóły wpisu »

 • Sokrates Akademia Rozwoju
  29 08 2016

  Sokrates Akademia Rozwoju »

  Firma szkoleniowa Akademia Sokrates oferuje szkolenia otwarte i zamknięte w Krakowie. Są one skierowane w stronę przedsiębiorstw oraz instytucji zainteresowanych rozwojem marki lub kadry. Tematyka szkoleń skupia się na kompetencjach menadżerskich i t... szczegóły wpisu »

 • TOTU Szkoła Rysunku Kraków
  20 09 2016

  TOTU Szkoła Rysunku Kraków »

  Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie przygotowujący do egzaminów wstępnych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty edukacyjnej przyszłych studentów architektury, projektowania ubioru, wzornictwa. Prowadzimy kursy rysunku, malarstwa, grafiki.... szczegóły wpisu »

 • YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych
  07 10 2016

  YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych »

  Oferta warszawskiej szkoły językowej. Posiadamy w ofercie wiele zajęć, w tym angielski biznesowy, chiński dla początkujących, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Uczymy Państwa w naszej szkole, w formacie wyjazdowym, a nawet w strukturze online. Cha... szczegóły wpisu »

 • Mini Brain Academy Anna Szubert
  09 10 2016

  Mini Brain Academy Anna Szubert »

  Nasze centrum zajmuje się nieustannym uzupełnianiem wiedzy i umiejętności u dzieciaków, które dopiero wkroczą na ścieżkę dorosłego życia. Rozwijamy kluczowe obszary – motorykę, a także inteligencje emocjonalną oraz społeczną. Pomagamy dzieciom w przy... szczegóły wpisu »

 • MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK
  10 10 2016

  MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK »

  Decydując się na ofertę przygotowywaną przez naszą firmę możecie zorganizować lekcje angielskiego dla pracowników swojej firmy. Każdy kto oczekuje profesjonalnie organizowanych zajęć może być pewny, że nasze lekcje będą dopasowane do umiejętności pra... szczegóły wpisu »

 • Rock Discipline
  22 05 2017

  Rock Discipline »

  Rock Discipline to szkoła muzyczna oferująca profesjonalną naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej z naciskiem na muzykę rockową. Dzięki profesjonalnym lekcjom uczniowie nauczą się grać lub udoskonalą technikę swojej gry, ukształtują ... szczegóły wpisu »

 • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
  28 05 2017

  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Psychoterapia to bardzo szeroka dziedzina, w którą zagłębisz się wstępując do Polskiego towarzystwa Pscyhodynamicznego. Grono doświadczonych psychoterapeutów z chęcią podzieli się zdobytą wiedzą. Prócz konferencji i seminariów, prowadzimy działalność... szczegóły wpisu »