Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Pośrednictwo pracy Podkategoria: Pośrednictwo pracy

 • Pirum - Agencja Pracy Sp. z .o.o.
  29 10 2015

  Pirum - Agencja Pracy Sp. z .o.o. »

  Prowadzimy agencję pracy w Szczecinie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną rekrutację pracowników na potrzeby pracodawców niemieckich. Posiadamy na stronie agencji dużą bazę uczciwych ogłoszeń. Pracowników z Polski szkolimy językowo, wspier... szczegóły wpisu »

 • Capital Work Sp. z o.o.
  20 06 2016

  Capital Work Sp. z o.o. »

  Korzystając z usług naszej firmy wybierają Państwo współpracę z doświadczoną i rzetelną agencją pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w rekrutacji osób niepełnosprawnych. Współpraca z nami to wiele korzyści – pracodawca zatrudnia osobę o odpowiednich... szczegóły wpisu »

 • MARVEL Personal Consulting
  11 09 2016

  MARVEL Personal Consulting »

  Od ponad 15 lat zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem pracy oraz doradztwem personalnym. Mamy bardzo bogate doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o organizację i pośredniczenie pracy na rynkach w Niemczech i Holandii. Zapraszamy do zapoznania ... szczegóły wpisu »

 • Inglot Plus Joanna Głośna
  26 09 2016

  Inglot Plus Joanna Głośna »

  Pracujesz zdalnie i szukasz dla siebie zleceń? Useme.eu to miejsce, w którym znajdziesz pracę i zlecenie dla siebie. Oferujemy codziennie po kilkanaście i więcej ofert pracy zdalnej. Z nami znajdziesz coś dla siebie i zarobisz. Przekonaj się sam, rej... szczegóły wpisu »

 • Jobsora
  02 12 2016

  Jobsora »

  Na stronie Jobsora każdy będzie mógł znaleźć dla siebie atrakcyjną ofertę pracy. Serwis jest starannie przygotowany i wiele firm chętnie się tam reklamuje. Znajdziemy w sumie setki tysięcy ogłoszeń z różnych kategorii. Do tego mamy również podział na... szczegóły wpisu »

 • Invest Group Limited
  09 10 2017

  Invest Group Limited »

  Praca online obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wiele osób takie właśnie zatrudnienie chce podejmować. Jeśli także o tym myślicie pewnie pojawia się pytanie skąd będzie można brać zlecenia na wykonywanie zadań online. Taką możliwość... szczegóły wpisu »

 • Intensive Group Sp. z o.o.
  28 12 2018

  Intensive Group Sp. z o.o. »

  Podejmujemy się rekrutacji pracowników na różnorodne stanowiska w firmach krajowych i zagranicznych. Obsługujemy również rozliczenia nowej kadry, czuwamy nad kwestiami księgowymi. Gwarantujemy outsourcing pracowniczy, który zdejmuje z pracodawcy prak... szczegóły wpisu »

 • Magazynier Wrocław PMI
  27 01 2019

  Magazynier Wrocław PMI »

  Znajdź zatrudnienie jako magazynier we Wrocławiu jeszcze łatwiej – na stronie internetowej Magazyniermagnice.pl możesz znaleźć dostępne oferty pracy w magazynie w Magnicach koło Wrocławia oferowane przez agencję pracy tymczasowej PMI Outsourcing. Mag... szczegóły wpisu »

 • Fundacja Ktoś
  09 04 2019

  Fundacja Ktoś »

  Płatne staże zawodowe? Kursy doszkalające? To wszystko znajdziesz właśnie u nas! Nasza działalność trwa już od długiego czasu dzięki, czemu posiadamy spore doświadczenie w różnych przypadkach. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie oraz satysfakcja n... szczegóły wpisu »

 • Start Work
  23 09 2019

  Start Work »

  Start Work jest firmą zajmującą się zatrudnianiem pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Praca, którą oferuje nasza agencja zatrudnienia jest w pełni legalna, a w naszej umowie nie ma żadnych „haczyków”. Osoby pracujące za naszym po... szczegóły wpisu »