Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Integracja i motywacja Podkategoria: Integracja i motywacja

 • JETZ SP Z O O
  25 10 2016

  JETZ SP Z O O »

  Jedyna taka oferta w Sopocie. Gorąco namawiamy was do zabawy w popularnych Escape Rooms. Firma Exip Plan przygotowała dla was cztery pokoje wyposażone w skomplikowane łamigłówki i zagadki. Tylko osoby, które je odgadną, znajdą wyjście. Do Państwa dys... szczegóły wpisu »

 • Warsztaty-Integracyjne.pl
  19 12 2017

  Warsztaty-Integracyjne.pl »

  Powstaliśmy znaczny czas temu. Prowadzimy firmę, która skupia się na organizacji imprez i warsztatów integracyjnych. Firma warsztaty-integracyjne.pl to przede wszystkim zespół doświadczonych i kreatywnych pracowników. Oferujemy niezapomniane imprezy ... szczegóły wpisu »

 • Fun Faktoria
  13 02 2020

  Fun Faktoria »

  Funfaktoria to agencja organizująca eventy, imprezy integracyjne, konferencje, pikniki pracownicze czy wieczory tematyczne. Jako zespół zawsze jesteśmy w pełni zaangażowani w powierzone nam zadania. Świadczymy usługi między innymi dla firm z Poznania... szczegóły wpisu »

 • Spływy kajakowe Czas Na Las
  04 02 2021

  Spływy kajakowe Czas Na Las »

  Czas na Las to organizator spływów kajakowych na rzekach Wda i Wierzyca. Na zainteresowane osoby czeka wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu wodnego wraz z potrzebnymi akcesoriami. Zespół doświadczonych specjalistów pomoże w odpowiednim przygotowaniu... szczegóły wpisu »

 • VanityStyle sp. z o.o.
  31 03 2022

  VanityStyle sp. z o.o. »

  Karty Vanity Style są przeznaczone dla pracowników, którzy chcą korzystać z bogatej oferty sportowej w różnych częściach kraju. Benefity pracownicze umożliwiają codzienne wejścia na obiekty sportowe takie jak: siłownia lub basen, a także na korty ten... szczegóły wpisu »

 • Fitprofit.pl
  03 04 2022

  Fitprofit.pl »

  FitProfit to karta sportowa oferowana przez firmę VanityStyle. Osoby posiadające benefit mogą korzystać z basenu, siłowni, sauny, klubów tanecznych, szkół sztuk walki. Oprócz tego do wykorzystania mają rabaty na usługi związane ze zdrowiem, wyglądem,... szczegóły wpisu »