Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Strony związane z hasłem 'maszyny czyszczące':

 • Haerson Bartosz Wiśniewski
  27 10 2015

  Haerson Bartosz Wiśniewski »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowoczesnych urządzeń do sprzątania i czyszczenia. Są bardzo zaawansowane technologicznie i spełniają wszelkie wymogi. Z naszych urządzeń czyszczących korzystają szpitale oraz duże sieci sklepów. Jeśli szukacie najle... szczegóły wpisu »

 • HAKO POLSKA Sp. z o.o.
  12 11 2015

  HAKO POLSKA Sp. z o.o. »

  Spółka HAKO jest światowym liderem wśród producentów maszyn do utrzymania czystości w obiektach przemysłowych, komercyjnych i handlowych oraz czystości terenów miejskich. Główna siedziba holdingu mieści się w Niemczech, gdzie firma działa już od 1948... szczegóły wpisu »

 • Pureco
  23 01 2016

  Pureco »

  PURECO to systemy czyszczące z najwyższej półki. Specjalizacja firmy to także chemia gospodarcza i przemysłowa – produkty czyszczące, konserwujące, różnego rodzaju środki chemiczne. Mamy szeroki asortyment, jeśli chodzi o maszyny czyszczące, takie ja... szczegóły wpisu »

 • BKF Warszawa maszyny czyszczące
  01 03 2016

  BKF Warszawa maszyny czyszczące »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne usługi w zakresie dostarczania wysokiej jakości środków czystości do profesjonalnego użytkowania a także nowoczesnych urządzeń do realizowania czyszczenia r... szczegóły wpisu »

 • Clean Way
  13 01 2017

  Clean Way »

  Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją usług sprzątających oraz sprzedażą sprzętu do sprzątania. Na rynku istniejemy od wielu lat i jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Współpracujemy z firmami z zakresu przemysłu, służby zdrow... szczegóły wpisu »