Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Okulistyka Podkategoria: Okulistyka

 • Vidium Medica sp. z o.o.
  10 06 2019

  Vidium Medica sp. z o.o. »

  W naszej klinice okulistycznej do każdego pacjenta staramy się podchodzić indywidualnie. Specjalizujemy się między innymi w laserowej chirurgii. Wykonujemy również nowoczesne zabiegi usuwania zaćmy oraz wymiany soczewki. Zapraszamy Państwa na naszą s... szczegóły wpisu »

 • RIAN OPTYK S.C.
  25 06 2019

  RIAN OPTYK S.C. »

  Badanie swojego wzroku jest bardzo ważne. W dobie komputerów, telewizorów itp. coraz bardziej nasz wzrok słabnie. Rian Optyk to miejsce specyficzne na mapie Rzeszowa. Tutaj łamane są starodawne kanony obsługi klienta. Optyk w tym miejscu jest idealną... szczegóły wpisu »

 • Okulik Optyka
  05 11 2015

  Okulik Optyka »

  Dobre widzenie jest niezbędne w wielu codziennych aspektach życia, podczas prowadzenia samochodu, w pracy, w szkole, podczas korzystania z komputera, czytania itd. Jeśli czujesz w tej kwestii dyskomfort to zgłoś się do naszego salonu optycznego, prze... szczegóły wpisu »

 • Zakład Optyczny Przemysław Pluta
  08 07 2017

  Zakład Optyczny Przemysław Pluta »

  Nasz zakład optyczny zapewnia szeroką gamę usług, w tym wykonanie komputerowego badania wzroku i badania ostrości widzenia, realizację recept na soczewki kontaktowe i okulary korekcyjne, pomoc w doborze oprawek okularowych, okularów przeciwsłonecznyc... szczegóły wpisu »