Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Lekarz Podkategoria: Lekarz

 • Lifecc sp. z o.o. - dr Trycholog Gdańsk
  28 09 2021

  Lifecc sp. z o.o. - dr Trycholog Gdańsk »

  Już dzisiaj skorzystaj z unikalnej oferty wykwalifikowanych trychologów z wieloletnim doświadczeniem. Nie zwlekaj, odwiedź stronę internetową drtrycholog.pl i sprawdź, co możesz znaleźć w ofercie gabinetów trychologicznych Dr Trycholog z Gdańska i Gd... szczegóły wpisu »

 • PRO-AGE Esthetic Gabinet Medycyny Estetycznej
  13 11 2021

  PRO-AGE Esthetic Gabinet Medycyny Estetycznej »

  Klinika medycyny estetycznej Pro-Age Esthetic z Gdańska zaprasza do skorzystania ze swojej wyjątkowo rozbudowanej oferty. Znajdziesz w niej zabiegi bezoperacyjnego liftingu powiek, leczenie nadpotliwości, lipolizę iniekcyjną, mezoterapię neauvia hydr... szczegóły wpisu »

 • Klinika Stankiewicz
  15 12 2021

  Klinika Stankiewicz »

  Pro-Med jest kliniką z siedzibą w Elblągu, która zajmuje się dermatologią, laryngologią oraz medycyną estetyczną. Ponadto specjaliści wykonują także zabiegi chirurgii szczękowo twarzowej, neurochirurgii oraz otolaryngologii. Pacjenci wiedzą, że są po... szczegóły wpisu »

 • Instytut Cosmedic - trychologaf.pl
  18 03 2022

  Instytut Cosmedic - trychologaf.pl »

  działalność o nazwie Trychlogaf pochodzi z Bydgoszczy i zajmuje się świadczeniem usług medycznych z zakresu trychologii. Wśród oferty przedsiębiorstwa znajdują się m. in. konsultacja diagnostyczne z badaniem trichoskopowym, zabiegi transplantacji wło... szczegóły wpisu »

 • Klinika Medikos
  19 03 2022

  Klinika Medikos »

  Na zabiegi z medycyny estetycznej zapisać się możesz w klinice MediKos Gdynia. Do wyboru masz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, ciepłego wosku. Zespół wykonuje mezoterapię igłową, która redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę, zwalcza ... szczegóły wpisu »

 • Dermatolog dr Dorota Kozicka Gdańsk
  26 04 2022

  Dermatolog dr Dorota Kozicka Gdańsk »

  Nie zwlekaj więcej, już dziś wejdź na stronę internetową drkozicka.pl, aby sprawdzić wszystkie dostępne tu szczegółowe informacje o szerokim wachlarzu specjalizacji doktor Doroty Kozickiej z Gdańska. Jeśli potrzebujesz skorzystać z porady lub pomocy ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Badania Kierowców
  17 05 2022

  Centrum Badania Kierowców »

  Psychotesty i wszystkie inne badania dla kierowców, wymagane przez przepisy medycyny pracy, możesz wykonać już teraz w Centrum Badania Kierowców w Lublinie. Nasi pracownicy pomogą Ci w dopełnieniu wszystkich formalności. Z naszych usług skorzystały j... szczegóły wpisu »

 • Psychiatrakonin.pl
  21 03 2018

  Psychiatrakonin.pl »

  Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową, gdzie znajdują się najważniejsze informacje na temat moich obszarów działania oraz doświadczenia w pracy pacjentami. Zajmuje się terapią uzależnień oraz innymi zagadnieniami. Zapraszam do zapoznania si... szczegóły wpisu »

 • Mediwizyta sp. z o.o.
  20 04 2018

  Mediwizyta sp. z o.o. »

  Nasza oferta to lekarskie wizyty domowe. Niesiemy profesjonalną pomoc lekarską w sprzyjających dla pacjenta warunkach domowych. Jesteśmy specjalistami. Pacjentów traktujemy z szacunkiem i życzliwością. Podczas konsultacji domowej bardzo starannie prz... szczegóły wpisu »

 • Balticmed Przychodnia sp. z o.o.
  08 05 2018

  Balticmed Przychodnia sp. z o.o. »

  Oferta jaka została przez nas przygotowana to pomoc medyczna dla różnych pacjentów. Staramy się dążyć do tego, by każdy klient był zadowolony z warunków jakie udaje się nam przygotować, jeśli chodzi o pomoc zdrowotną. Staramy się tworzyć przyjazne mi... szczegóły wpisu »

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński
  15 12 2018

  Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński »

  Badania USG wykonywane przez doktora Jacka Sieredzińskiego są uznawane za jedne z lepszych, skutkiem czego mamy możliwość skorzystać z usług doktora, który ma trafne diagnozy. Wybierając stronę internetową sieredzinski.pl znajdziemy wszystkie niezbęd... szczegóły wpisu »

 • Centrum Laryngologii Mille Medica
  19 12 2018

  Centrum Laryngologii Mille Medica »

  W warszawskim Centrum Laryngologicznym Mille Medica uzyskasz pomoc od najwyższej klasy lekarzy, specjalizujących się w różnych obszarach medycznych, w tym głównie laryngologii oraz leczeniu chrapania i bezdechów. Oferta medyczna kliniki to także lecz... szczegóły wpisu »

 • Ortoclinica
  28 06 2019

  Ortoclinica »

  Ortoclinica to klinika ortodontyczna. Jej siedziba mieści się w Chrzanowie, przy ulicy Sokoła 27. To miejsce, gdzie każdy zadba o swój piękny i zdrowy uśmiech. Ortodontka Monika Matejczyk to specjalista o ogromnym doświadczeniu. Co więcej, do swojej ... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Hadasik
  01 04 2020

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Hadasik »

  Nowoczesne Centrum Zdrowej Skóry oferuje specjalistyczne usługi na rynku medycyny estetycznej czy kosmetologii. Jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług z takich dziedzin jak między innymi dermatochirurgia czy kosmetologia medyczna, które wykonyw... szczegóły wpisu »

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Banaszek
  04 04 2020

  Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Banaszek »

  Medycyna estetyczna spełnia marzenia… Wiemy o tym w MEDESTETIC – klinice, która przeprowadza zabiegi kosmetyczne w zakresie estetyki twarzy i całego ciała. Nasz specjalista Marcin Banaszek to doświadczony ekspert z dziedziny medycyny estetycznej, dla... szczegóły wpisu »

 • JP Medica Sp. z o. o.
  19 06 2020

  JP Medica Sp. z o. o. »

  Świadczymy usługi telemedyczne, ubezpieczone, zarejestrowane. Wydajemy pisemne opinie lekarskie, oceniamy online wyniki badań laboratoryjnych. Od lekarzy online otrzymacie Państwo e-recepty oraz e-zwolnienia. Konsultacje lekarskie online to opcja bez... szczegóły wpisu »

 • Prywatny Gabinet Lekarski Krzysztof Zaleski
  09 07 2020

  Prywatny Gabinet Lekarski Krzysztof Zaleski »

  Dr n. med. Krzysztof Zaleski to specjalista radiologii, za którym przemawia wysoki zasób wiedzy i duże doświadczenie. Ponadto w swojej pracy korzysta on z tylko i wyłącznie wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych. W ten sposób jest w stanie przeprowa... szczegóły wpisu »