Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Lekarz Podkategoria: Lekarz

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński
  15 12 2018

  Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński »

  Badania USG wykonywane przez doktora Jacka Sieredzińskiego są uznawane za jedne z lepszych, skutkiem czego mamy możliwość skorzystać z usług doktora, który ma trafne diagnozy. Wybierając stronę internetową sieredzinski.pl znajdziemy wszystkie niezbęd... szczegóły wpisu »

 • Centrum Laryngologii Mille Medica
  19 12 2018

  Centrum Laryngologii Mille Medica »

  W warszawskim Centrum Laryngologicznym Mille Medica uzyskasz pomoc od najwyższej klasy lekarzy, specjalizujących się w różnych obszarach medycznych, w tym głównie laryngologii oraz leczeniu chrapania i bezdechów. Oferta medyczna kliniki to także lecz... szczegóły wpisu »

 • Ortoclinica
  28 06 2019

  Ortoclinica »

  Ortoclinica to klinika ortodontyczna. Jej siedziba mieści się w Chrzanowie, przy ulicy Sokoła 27. To miejsce, gdzie każdy zadba o swój piękny i zdrowy uśmiech. Ortodontka Monika Matejczyk to specjalista o ogromnym doświadczeniu. Co więcej, do swojej ... szczegóły wpisu »

 • Telemedi.co
  02 04 2016

  Telemedi.co »

  Już teraz serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z możliwości naszej platformy internetowej, jaka oferuje szybkie i fachowe konsultacje z lekarzami z wielu specjalizacji medycznych. W naszym systemie znajdują się między innymi specjaliści z za... szczegóły wpisu »

 • Michalik Janusz Gabinet Urologiczny
  30 05 2016

  Michalik Janusz Gabinet Urologiczny »

  Chcesz skorzystać z usług doświadczonego urologa? Pan Janusz Michalik już od 25 lat prowadzi w Chrzanowie swój własny gabinet urologiczny. Na szczęście nie tylko tam go znajdziemy. Pracuje również w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym w Wadowicach. Jeż... szczegóły wpisu »

 • SENSUM MOBILE - CENTRUM PROCESÓW SENSORYCZNYCH
  09 09 2016

  SENSUM MOBILE - CENTRUM PROCESÓW SENSORYCZNYCH »

  Nasza oferta obejmuje specjalistyczną pomoc dla dzieci i niemowląt z zaburzeniami rozwoju, mowy, słuchu, ruchu. Z dziećmi pracują doświadczeni terapeuci, którym zależy na zdrowiu, bezpieczeństwie i uśmiechu podopiecznych. Gabinet terapii, gabinet log... szczegóły wpisu »

 • Miętkiewicz Janusz, lek. med.
  19 09 2016

  Miętkiewicz Janusz, lek. med. »

  Największą satysfakcję odczuwam kiedy słyszę obiektywną opinię leczonych przeze mnie pacjentów. Jako lekarz neurolog robię wszystko, żeby móc poświęcić każdemu pacjentowi maksimum możliwości diagnostycznych, czasu i umiejętności zawodowych. Osoby, kt... szczegóły wpisu »

 • Alestopa.pl- Gabinet Podologiczny
  06 10 2016

  Alestopa.pl- Gabinet Podologiczny »

  Jeżeli szukacie Państwo podologa w Warszawie, polecamy gabinet podologiczny AleStopa. Chodzi między innymi o pedicure leczniczy, zakładanie klamry na wrastający paznokieć, rekonstrukcje płytki paznokciowej, zakładanie ortez indywidualnych czy chociaż... szczegóły wpisu »

 • Centrum Medyczna Skopia
  16 10 2016

  Centrum Medyczna Skopia »

  Prowadzimy centrum medyczne na terenie Krakowa. Diagnozujemy i prowadzimy leczenie chorób układu pokarmowego. Prowadzimy pacjentów cierpiących na nowotwór jelita grubego. Zachęcamy Państwa do wykorzystania naszego USG, działu badań laboratoryjnych, w... szczegóły wpisu »

 • Brodkiewicz & Skibicka Medical Center
  26 10 2016

  Brodkiewicz & Skibicka Medical Center »

  Oferta centrum medycyny estetycznej. Przyjmujemy Państwa w Szczecinie. W naszej ofercie znajduje się laseroterapia, w tym eliminacja największych przebarwień skórnych. Stosujemy w pracy nowoczesne wypełniacze, pozbywamy się najgorszych zmarszczek, wy... szczegóły wpisu »

 • Kliniki Ortodontyczne S.A.
  07 11 2016

  Kliniki Ortodontyczne S.A. »

  Oferta warszawskiego centrum ortodontycznego. Sugerujemy darmowe konsultacje ortodontyczne w profesjonalnej atmosferze, posiadamy wiele systemów przywracania zdrowego, równego uśmiechu. Dysponujemy innowacyjnymi metodami prezentacji zmiany ustawienia... szczegóły wpisu »

 • Osteoklinika Radosław Dukaczewski
  12 11 2016

  Osteoklinika Radosław Dukaczewski »

  Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Osteoklinika jest idealnym miejscem, gdzie możesz znaleźć wysokiej jakości rozwiązania w zakresie leczenia bólu kręgosłupa oraz innych problemów z narządem ruchu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wobec tego jak najszybc... szczegóły wpisu »

 • Klinika Tazbir
  22 11 2016

  Klinika Tazbir »

  Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej to najlepsze miejsce, gdzie możesz znaleźć wiele zabiegów w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej. Dysponujemy najlepszym zespołem doświadczonych lekarzy, jak również nowoczesnym sprzętem, na których... szczegóły wpisu »