Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Inne Podkategoria: Inne

 • Kaw - Med
  25 07 2018

  Kaw - Med »

  Wieloletni doświadczenie, profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – to wszystko sprawia, że Centrum Rehabilitacji Kaw-Med staje się wyjątkowym miejscem, w którym zarówno dorośli jak i dzieci odzyskują pełną sprawność. W ofercie centrum znajduje się wie... szczegóły wpisu »

 • Katarek - Duna Sp. z o.o.
  11 08 2018

  Katarek - Duna Sp. z o.o. »

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo trzy kroki do pozbycia się kataru u dziecka. Polecamy sól do katarka, aspirator katarek i specjalną maść. Blisko 80 procent lekarzy rekomenduje metodę 3 kroków, jako skuteczny sposób na katar. Szybkie zast... szczegóły wpisu »

 • BLUMED
  19 01 2019

  BLUMED »

  Borelioza to poważna choroba, która diagnozowana jest co roku u wielu osób. Można zachorować na nią od ugryzienia zarażonego kleszcza. Wykonaj badania genetyczne kleszcza w Warszawie i sprawdź, czy nie był on nosicielem groźnych chorób odkleszczowych... szczegóły wpisu »

 • Judek Jacek, dr weterynarii
  25 10 2016

  Judek Jacek, dr weterynarii »

  Nasza oferta to usługi weterynaryjne i strzyżenie psów w gabinecie w Bydgoszczy. W razie potrzeby oferujemy wizyty domowe. O naszych pacjentów dbamy w sposób szczególny, zapewniając im komfortowy pobyt, spokój i zrozumienie. Usługi gabinetu weterynar... szczegóły wpisu »

 • Akashia Sushi
  31 10 2016

  Akashia Sushi »

  Każdy mieszkaniec stolicy, który chce zjeść zdrowo, coś dla siebie znajdzie w restauracji Akashia przy ulicy Siennej 39. Naszą specjalnością są zestawy sushi, choć oczywiście oferta nie zamyka się tylko do tego dania. Niezależnie jednak od tego, na c... szczegóły wpisu »

 • Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Magdalena Bacz-Malinowska
  05 12 2016

  Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Magdalena Bacz-Malinowska »

  DERMedicus, klinika, która ma swoją siedzibę w Warszawie jest miejscem, do którego możesz się udać, jeśli interesuje Cię jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny estetycznej czy też laserowej. Zabiegi te zapewniają to, że skóra wygląda młodo oraz zachow... szczegóły wpisu »

 • Alpin Logistic, Biuro Historyczne Tomasz Kubicki
  11 01 2017

  Alpin Logistic, Biuro Historyczne Tomasz Kubicki »

  Moja oferta obejmuje usługi przewodnika turystycznego. Specjalizuje się w dość wąskiej tematyce – ludności żydowskiej w ostatnim stuleciu, głównie jest to II Wojna Światowa. Działam głównie na terenie Warszawy, jednak zabieram turystów również w ważn... szczegóły wpisu »

 • Centrum Terapii I Rehabilitacji Sensis Aleksandra Michalska
  17 08 2017

  Centrum Terapii I Rehabilitacji Sensis Aleksandra Michalska »

  Ze swoją ofertą wychodzimy do wszystkich osób, które potrzebują pomocy w zakresie leczenia problemów logopedycznych. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować niezwykle efektywne zabiegi leczenia przy wykorzystaniu do tego prądu. Elektrostymulacj... szczegóły wpisu »

 • Dobrekonopie.pl
  02 09 2017

  Dobrekonopie.pl »

  Każdy z klientów, który chciałby spróbować olejków CBD z konopi indyjskich czy też ich pochodnych, znajdzie ja na stronie dobrekonopie.pl. W jednym miejscu zgromadziliśmy wiele tego typu produktów, które cechuje korzystny wpływ na nasz organizm. Każd... szczegóły wpisu »

 • Danlab Danuta Katryńska
  03 10 2017

  Danlab Danuta Katryńska »

  Nie wiesz jakieś produkty do laboratorium będą dla Ciebie najlepsze? Skorzystaj koniecznie z bogatej i szerokiej oferty sklepu internetowego Danlab, który proponuje wyłącznie sprawdzone produkty, w tym mikroskopy, łaźnie wodne, inkubatory, destylator... szczegóły wpisu »

 • Gabinet fizjoterapii - W zdrowym ciele
  09 10 2017

  Gabinet fizjoterapii - W zdrowym ciele »

  Wśród usług dostępnych w Gabinecie Fizjoterapii W zdrowym ciele Tatiany Grabowskiej są liczne zabiegi z zakresu rehabilitacji oraz masażu. W ofercie jest między innymi magnetoterapia, terapia ultradźwiękami, masaż leczniczy, elektroterapia, światłole... szczegóły wpisu »

 • Zioło-Piast
  03 12 2017

  Zioło-Piast »

  Posiadamy doświadczenie na rynku realizowania wysokiej jakości wyrobów z rynku produktów leczniczych realizowanych w naszej firmie wyłącznie z wyciągów z roślin cenionych w medycynie a także soków owocowych. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam z... szczegóły wpisu »

 • RMJ Radosław Schulz
  05 12 2017

  RMJ Radosław Schulz »

  W naszym sklepie internetowym ZdrowaPolka.pl znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, produkty do pielęgnacji chorych i osób starszych, kosmetyki, suplementy diety, wyposażenie medyczne, artykuły pomiarowe. Bardzo starannie dobieramy a... szczegóły wpisu »