Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Inne Podkategoria: Inne

 • Kaw - Med
  25 07 2018

  Kaw - Med »

  Wieloletni doświadczenie, profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – to wszystko sprawia, że Centrum Rehabilitacji Kaw-Med staje się wyjątkowym miejscem, w którym zarówno dorośli jak i dzieci odzyskują pełną sprawność. W ofercie centrum znajduje się wie... szczegóły wpisu »

 • Katarek - Duna Sp. z o.o.
  11 08 2018

  Katarek - Duna Sp. z o.o. »

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo trzy kroki do pozbycia się kataru u dziecka. Polecamy sól do katarka, aspirator katarek i specjalną maść. Blisko 80 procent lekarzy rekomenduje metodę 3 kroków, jako skuteczny sposób na katar. Szybkie zast... szczegóły wpisu »

 • BLUMED
  19 01 2019

  BLUMED »

  Borelioza to poważna choroba, która diagnozowana jest co roku u wielu osób. Można zachorować na nią od ugryzienia zarażonego kleszcza. Wykonaj badania genetyczne kleszcza w Warszawie i sprawdź, czy nie był on nosicielem groźnych chorób odkleszczowych... szczegóły wpisu »

 • Klinika BEL EQUlLIBRE
  11 06 2016

  Klinika BEL EQUlLIBRE »

  Prowadzimy w Warszawie klinikę urody. Jesteśmy w stanie odmłodzić Państwa o wiele lat bezpiecznymi metodami. Zajmujemy się depilacją laserową w formacie bezbolesnym, sugerujemy laserowe odmładzanie charakteryzujące się natychmiastowymi, pozytywnymi w... szczegóły wpisu »

 • Podolog Klinika Zdrowych Stóp i Ciała
  14 06 2016

  Podolog Klinika Zdrowych Stóp i Ciała »

  Skoro musisz skonsultować się z Podologiem wybierz Klinikę Zdrowych Stóp i Ciała! Konsultacje u nas są bezpłatne! Wszystko co jeszcze chcesz wiedzieć, znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych, na których można nas zn... szczegóły wpisu »

 • Beauty Skin
  24 07 2016

  Beauty Skin »

  Beauty Skin to propozycja kliniki, która zajmuje się medycyną estetyczną i dla każdego realizuje świetne zabiegi. Gwarantujemy, że każdy kto skorzysta z naszej propozycji powinien być zadowolony. Zakres realizowanych przez naszych pracowników zabiegó... szczegóły wpisu »

 • Queens Clinic -Klinika Kosmetologii Estetycznej S.C.
  17 08 2016

  Queens Clinic -Klinika Kosmetologii Estetycznej S.C. »

  Każda kobieta, która będzie zaglądać do Queens Clinic może skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej, które będą się rzeczywiście doskonale sprawdzać. ta oferta jest bardzo dobrze przygotowana i powinna oczekiwania spełniać, ponieważ w klini... szczegóły wpisu »

 • DEMI MED
  23 08 2016

  DEMI MED »

  Jesteśmy centrum medycznym, które zlokalizowane jest w warszawskim Wilanowie. To miejsce, które integruje trzy obszary działania. Po pierwsze – specjalistyczna przychodnia. Po drugie – sklep medyczny. I po trzecie – gabinet masażu. Zapraszamy do zapo... szczegóły wpisu »

 • Klinika MML
  07 10 2016

  Klinika MML »

  W naszej ofercie znajduje się leczenie zaburzeń oddechowych (nocnych, dziennych, nietypowych). Prowadzimy wyspecjalizowaną klinikę leczenia bólu na terenie Warszawy, sugerujemy zaplecze porad dietetycznych, stosujemy mało inwazyjne techniki eliminacj... szczegóły wpisu »

 • Klinika MML
  09 10 2016

  Klinika MML »

  Przedstawiamy Państwu wiedzę o leczeniu zatok. Podejmujemy się poza tym pełnej diagnostyki schorzeń i zapewniamy Państwu skuteczne rozwiązania medyczne. Nasze centrum leczenia zatok funkcjonuje w Warszawie. Rozwiązujemy problem krzywej przegrody noso... szczegóły wpisu »

 • Klinika MML
  09 10 2016

  Klinika MML »

  Nasze Centrum Medyczne MML oferuje nowoczesne zabiegi likwidujące bezdech senny, który tak naprawdę jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia każdego człowieka. Zabiegi wykonujemy przy użyciu nowoczesnego lasera diodowego. Przeprowadza je lekarz specjali... szczegóły wpisu »

 • Salon Urody Qclinique w Warszawie
  15 10 2016

  Salon Urody Qclinique w Warszawie »

  Odmładzanie, eksfoliacja, depilacja, botoks, masaż – te i wiele innych usług oferują gabinety w Warszawie oraz Nowym Sączu. Można spokojnie korzystać z usług tych gabinetów, ciesząc się wysoką jakością. Dzięki zabiegom wykonywanym w gabinetach w Wars... szczegóły wpisu »

 • Dr. Przemysław Styczeń
  20 10 2016

  Dr. Przemysław Styczeń »

  Mezoterapia to coraz bardziej popularny zabieg pielęgnacyjny skóry. Nic dziwnego, bo jest to niezwykle skuteczne metoda, przynosząca doskonałe efekty takie jak redukcja drobnych zmarszczek, zasinień pod oczami, poprawienie elastyczności i nawilżenia ... szczegóły wpisu »