Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Usługi komunalne Podkategoria: Usługi komunalne

 • JACEK KORCZAK
  06 12 2016

  JACEK KORCZAK »

  DDD Ratunek to firma świadcząca usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Zapewniamy wsparcie profesjonalnych fachowców, którzy działają na rynku od kilku lat i gwarantujemy naszym klientom wszystko co najlepsze. Więcej szczegółowy... szczegóły wpisu »

 • TAP Tadeusz Pogoda
  10 07 2017

  TAP Tadeusz Pogoda »

  Zajmujemy się skupem złomu i surowców wtórnych. Skupujemy makulaturę, metale kolorowe, aluminium, akumulatory, złom, a także niektóre tworzywa sztuczne, które podlegają recyklingowi. Ponieważ jesteśmy miłośnikami natury i zwolennikami ochrony środowi... szczegóły wpisu »

 • Investeko Spółka Akcyjna
  17 09 2017

  Investeko Spółka Akcyjna »

  Z firmą INVESTEKO S.A. współpracują między innymi takie marki jak: ORLEN Eko, Michelin, Auchan, Veolia Environnement, Leroy Merlin, a więc są to ośrodki znane, cieszące się dobrą opinią, w działalności których troska o środowisko jak również zagadnie... szczegóły wpisu »

 • Alan Wuko Poznań Andrzej Kruk
  23 03 2018

  Alan Wuko Poznań Andrzej Kruk »

  Świadczymy usługi kanalizacyjne na podstawie 20 – letniego doświadczenia. Docieramy do miejsc trudnodostępnych. Używamy specjalistycznego sprzętu. Czyścimy studzienki oraz rury. Bazujemy przy tym na sprawdzonych metodach. Prowadzimy dodatkowo inspekc... szczegóły wpisu »