Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Usługi komunalne Podkategoria: Usługi komunalne

 • HeatErgo sp. z o.o.
  23 02 2022

  HeatErgo sp. z o.o. »

  Firma Heatergo z Poznania zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeśli potrzebujesz klimatyzacji dla domu, pompy ciepła lub systemu rekuperacji, a może interesują Cię możliwości pozyskania finansowania na montaż fotowoltaiki, to koniecznie skonta... szczegóły wpisu »

 • Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości sp. z o.o.
  18 03 2022

  Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości sp. z o.o. »

  Place4you to biuro nieruchomości z Warszawy, zajmujące się obrotem wszelkich nieruchomości na rynku. Firmę cechuje indywidualne podejście do klienta. Współpraca polega na poznaniu przez firmę twoich oczekiwań, analizie nieruchomości i wszelkich sytua... szczegóły wpisu »

 • ALPIN Janusz Szostek
  16 12 2022

  ALPIN Janusz Szostek »

  Firma Alpin-Szostek specjalizuje się w czyszczeniu i konserwacji dachów, a także montażu rynien i śniegołapów. Oferta usług obejmuje również czyszczenie, malowanie i impregnację dachówek, malowanie elewacji oraz czyszczenie i renowację kostek brukowy... szczegóły wpisu »

 • JACEK KORCZAK
  06 12 2016

  JACEK KORCZAK »

  DDD Ratunek to firma świadcząca usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Zapewniamy wsparcie profesjonalnych fachowców, którzy działają na rynku od kilku lat i gwarantujemy naszym klientom wszystko co najlepsze. Więcej szczegółowy... szczegóły wpisu »

 • TAP Tadeusz Pogoda
  10 07 2017

  TAP Tadeusz Pogoda »

  Zajmujemy się skupem złomu i surowców wtórnych. Skupujemy makulaturę, metale kolorowe, aluminium, akumulatory, złom, a także niektóre tworzywa sztuczne, które podlegają recyklingowi. Ponieważ jesteśmy miłośnikami natury i zwolennikami ochrony środowi... szczegóły wpisu »

 • Investeko Spółka Akcyjna
  17 09 2017

  Investeko Spółka Akcyjna »

  Z firmą INVESTEKO S.A. współpracują między innymi takie marki jak: ORLEN Eko, Michelin, Auchan, Veolia Environnement, Leroy Merlin, a więc są to ośrodki znane, cieszące się dobrą opinią, w działalności których troska o środowisko jak również zagadnie... szczegóły wpisu »

 • Alan Wuko Poznań Andrzej Kruk
  23 03 2018

  Alan Wuko Poznań Andrzej Kruk »

  Świadczymy usługi kanalizacyjne na podstawie 20 – letniego doświadczenia. Docieramy do miejsc trudnodostępnych. Używamy specjalistycznego sprzętu. Czyścimy studzienki oraz rury. Bazujemy przy tym na sprawdzonych metodach. Prowadzimy dodatkowo inspekc... szczegóły wpisu »

 • Dobrzesprzatamy
  27 03 2021

  Dobrzesprzatamy »

  Firma z Warszawy DOBRZEsprzątamy.pl świadczy usługi deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji w całej Polsce. Czyszczenie przeprowadzają w szkołach, restauracjach, domach, pojazdach medycznych. Polecają dezynfekcję zapobiegawczą. W szczególności w przed... szczegóły wpisu »

 • Przedsiębiorstwo wielobranżowe "MAKPOL" Marek Paprocki
  04 04 2021

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe "MAKPOL" Marek Paprocki »

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe Makpol Marek Paprocki działa na terenie Wrocławia i okolic. Szeroka lista oferowanych usług obejmuje między innymi dobór, wycenę i montaż bram garażowych i ogrodzeń, a także demontaż i utylizację starych drzwi. Firma of... szczegóły wpisu »

 • Szczytny-cel.pl sp. z o.o.
  26 07 2021

  Szczytny-cel.pl sp. z o.o. »

  Szczytny cel to instytucja zaangażowana w pomoc potrzebującym, poprzez zbiórki pieniędzy na ich leczenie. Szczytny-cel daje możliwość wsparcia zarówno podopiecznych fundacji jak i również konkretnym osób potrzebujących. Nad powodzeniem zbiórek stale ... szczegóły wpisu »

 • LifeMedica - LIFECC sp. z o.o. sp. k.
  18 09 2021

  LifeMedica - LIFECC sp. z o.o. sp. k. »

  Zmagasz się z tak zwanymi pajączkami? Żylaki powodują, że czujesz się mniej atrakcyjna oraz są szkodliwe dla Twojego zdrowia? Zgłoś się na zabieg Skleroterapii. Lifemedica w Gdańsku Wrzeszczu szybko, sprawnie i skutecznie zrelizuje zabieg skleroterap... szczegóły wpisu »

 • GeoMat Pracownia Geodezyjna Marcin Koprowski
  18 10 2021

  GeoMat Pracownia Geodezyjna Marcin Koprowski »

  Chcesz skorzystać z profesjonalnej pomocy geodety przy podziale nieruchomości? Świadczymy wysokiej jakości usługi geodezyjne na terenie Kielc. Zajmujemy się takimi sprawami, jak inwentaryzacja budynków i przyłączy oraz wznawianie znaków granicznych. ... szczegóły wpisu »

 • Pro Dev Media sp. z o.o.
  29 11 2021

  Pro Dev Media sp. z o.o. »

  Organizacja imprez okolicznościowych to nasza specjalność! Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnych usług naszych doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, to już teraz wejdź na stronę internetową resteatralna.pl i przekonaj się osobiście, jak ... szczegóły wpisu »