Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Usługi komunalne Podkategoria: Usługi komunalne

 • ALPIN Janusz Szostek
  16 12 2022

  ALPIN Janusz Szostek »

  Firma Alpin-Szostek specjalizuje się w czyszczeniu i konserwacji dachów, a także montażu rynien i śniegołapów. Oferta usług obejmuje również czyszczenie, malowanie i impregnację dachówek, malowanie elewacji oraz czyszczenie i renowację kostek brukowy... szczegóły wpisu »

 • Hydromax Andrzej Orłowski
  15 11 2015

  Hydromax Andrzej Orłowski »

  Firma hydrauliczna Hydromax Andrzeja Orłowskiego mieści się w Krakowie. Świadczymy szeroki wachlarz usług hydraulicznych na terenie Krakowa i okolic oraz Katowic i innych miejscowości woj. śląskiego. Podstawą naszej oferty jest pogotowie hydrauliczne... szczegóły wpisu »

 • DM Kanwod Dawid Małek
  24 11 2015

  DM Kanwod Dawid Małek »

  Szukacie Państwo hydraulika we Wrocławiu? Tak się składa, że na terenie aglomeracji wrocławskiej do swoich klientów dojeżdża Hydraulik Dawid - nie będziecie musieli Państwo czekać na niego zbyt długo, toteż jeżeli chodzi o usuwanie awarii, usługi mon... szczegóły wpisu »

 • TEDAN.PL Mateusz Skwirut
  26 11 2015

  TEDAN.PL Mateusz Skwirut »

  Członek Polskiego Stowarzyszenia DDD – firma TEDAN jest to doświadczona załoga, która na deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji zna się jak nikt. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się praktyczne lampy owadobójcze. Oferta firmy to także usuwani... szczegóły wpisu »

 • HydroGaz24 Robert Kozka
  17 12 2015

  HydroGaz24 Robert Kozka »

  Strona firmowa poznańskiego hydraulika, który proponuje prace hydrauliczne potwierdzone branżowymi certyfikatami oraz uprawnieniami. Hydraulik specjalizuje się w kompleksowych wymianach instalacji, np. wodnych (dostęp do nowoczesnych technologii). Po... szczegóły wpisu »

 • Ad-Mont PW Świeboda A
  23 01 2016

  Ad-Mont PW Świeboda A »

  Działająca na terenie Kielc i okolic firma Ad-Mont oferuje klientom profesjonalne i kompleksowe usługi wykonawstwa prac inżynierskich. Firma dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie wykonać między innymi montaż si... szczegóły wpisu »

 • Emrat
  14 06 2016

  Emrat »

  Od kilku lat działamy na rynku jako firma EMRAT i gwarantujemy naszym klientom absolutnie najwyższej jakości usługi w zakresie zwalczania karaluchów, myszy, szczurów, mrówek, moli, kleszczy oraz wielu innych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświa... szczegóły wpisu »

 • P.H.U. WINSTAL Łukasz Wrzesiński
  20 06 2016

  P.H.U. WINSTAL Łukasz Wrzesiński »

  Montaż instalacji grzewczej i gazowej jest jednym z pierwszych kroków podczas przeprowadzania budowy lub remontu ; aby dalsze etapy prac przebiegały sprawnie, ten element musi być zrobiony fachowo i stabilnie. Do swojej instalacji zatrudnij fachowców... szczegóły wpisu »

 • Clever Solutions Maciej Wiśniewski
  01 07 2016

  Clever Solutions Maciej Wiśniewski »

  Pomochydrauliczna.com to specjaliści w zakresie wszystkich prac hydraulicznych, którzy świadczą swoje usługi na terenie Warszawy. Niedrożna toaleta i umywalka, problem z podłączeniem nowej zmywarki lub montaż nowego panelu prysznicowego to tylko przy... szczegóły wpisu »

 • Poleska
  17 07 2016

  Poleska »

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi sprzątania oraz zwalczania gryzoni i owadów. Profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, szanując czas i pieniądze naszych zleceniodawców. Sprzątanie, deratyzacja i dezynsekcja w wyko... szczegóły wpisu »

 • Lombard ATAR
  10 10 2016

  Lombard ATAR »

  Nowoczesny Lombard Atar jest w stanie zagwarantować Ci już teraz skup złota, elektroniki, szybkie pożyczki pod zastaw oraz wiele innych. Gwarantujemy naszym klientom zdecydowanie wszystko co najlepsze, bowiem zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć... szczegóły wpisu »