Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Czyszczenie, sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie, sprzątanie

 • Klaruś Przedsiębiorstwo Usługowe
  04 12 2021

  Klaruś Przedsiębiorstwo Usługowe »

  Sprzątanie, czyszczenie tapicerki, mycie okien, pranie tapicerki – to tylko niektóre z usług świadczonych przez specjalistów z firmy sprzątającej Klaruś z Gdańska. Postaw na nasze bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje już teraz! Jeżeli chcesz p... szczegóły wpisu »

 • Famder sp. z o.o.
  04 02 2022

  Famder sp. z o.o. »

  Sprzątanie powierzchni biurowych, hoteli lub osiedli to zadanie dla profesjonalistów. Tego typu usługi oferuje Famder - firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, stawiająca na rozwój i wykorzystywanie nowoczesnych technik sprzątania. Pracownicy rz... szczegóły wpisu »

 • KASPER Przemysław Nowobilski
  20 05 2022

  KASPER Przemysław Nowobilski »

  Jeżeli szukasz profesjonalnych usług pralniczych, zgłoś się do nas. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanego przez nas czyszczenia. Zajmujemy się praniem dywanów i tapicerek, a także czyścimy ch... szczegóły wpisu »

 • Wikami sp. j.
  23 09 2022

  Wikami sp. j. »

  Firma sprzątająca WIKAMI świadczy usługi sprzątania, odśnieżania oraz pielęgnacji zieleni na terenie Wrocławia i okolic. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, sprawdzone techniki oraz przyjazne naturze środki czystości, dba o porządek oraz zadowol... szczegóły wpisu »