Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Czyszczenie, sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie, sprzątanie

 • Klaruś Przedsiębiorstwo Usługowe
  04 12 2021

  Klaruś Przedsiębiorstwo Usługowe »

  Sprzątanie, czyszczenie tapicerki, mycie okien, pranie tapicerki – to tylko niektóre z usług świadczonych przez specjalistów z firmy sprzątającej Klaruś z Gdańska. Postaw na nasze bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje już teraz! Jeżeli chcesz p... szczegóły wpisu »

 • Famder sp. z o.o.
  04 02 2022

  Famder sp. z o.o. »

  Sprzątanie powierzchni biurowych, hoteli lub osiedli to zadanie dla profesjonalistów. Tego typu usługi oferuje Famder - firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, stawiająca na rozwój i wykorzystywanie nowoczesnych technik sprzątania. Pracownicy rz... szczegóły wpisu »

 • KASPER Przemysław Nowobilski
  20 05 2022

  KASPER Przemysław Nowobilski »

  Jeżeli szukasz profesjonalnych usług pralniczych, zgłoś się do nas. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanego przez nas czyszczenia. Zajmujemy się praniem dywanów i tapicerek, a także czyścimy ch... szczegóły wpisu »

 • Wikami sp. j.
  23 09 2022

  Wikami sp. j. »

  Firma sprzątająca WIKAMI świadczy usługi sprzątania, odśnieżania oraz pielęgnacji zieleni na terenie Wrocławia i okolic. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, sprawdzone techniki oraz przyjazne naturze środki czystości, dba o porządek oraz zadowol... szczegóły wpisu »

 • Mania Czystości
  12 12 2019

  Mania Czystości »

  Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy do naszej firmy sprzątającej. My zajmujemy się wszystko, co związane ze sprzątaniem. Oferujemy nie tylko sprzątanie wnętrz domów, budynków i obiektów, ale my również zajmujemy się terenami znajdującymi się na zew... szczegóły wpisu »

 • Sos Karcher
  06 03 2020

  Sos Karcher »

  S.O.S. Karcher to profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie Poznania za pomocą sprawdzonych metod. Wykorzystujemy renomowaną markę Karcher do świadczenia najwyższej jakości usług. Czyszczenie tapicerki, wykładzin, czy pranie dywanów – wszystko zro... szczegóły wpisu »

 • Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor
  02 08 2020

  Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor »

  Nasza firma podstawia kontenery na gruz, złom i inne odpady budowlane. Oferujemy bardzo szybki wywóz kontenerów, dlatego zachęcamy Was do sprawdzenia oferty. Macie zbyt dużo ziemi na działce? My wszystko przygotujemy żeby ją wywieźć. Posiadamy bardzo... szczegóły wpisu »

 • Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
  05 09 2020

  Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. »

  Nie musisz już więcej samodzielnie myć zabrudzeń, skorzystaj z oferty jaką ma do zaoferowania firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o.. Zajmują się profesjonalnym czyszczeniem najróżniejszych powierzchni publicznych, od placów zab... szczegóły wpisu »

 • WywabMnie Kraków
  20 10 2020

  WywabMnie Kraków »

  WywabMnie to firma czyszcząca tapicerki oraz piorąca dywany i wykładziny. Doświadczeni specjaliści korzystają ze sprawdzonych metod czyszczenia, które owocują bezpieczną i higieniczną przestrzenią do życia. Wszyscy klienci WywabMnie otrzymują więc gw... szczegóły wpisu »

 • CityClean24
  13 06 2021

  CityClean24 »

  Cityclean24.pl to firma sprzątająca pochodząca z Warszawy. W jej ofercie znajdują się m.in. mycie okien i witryn, sprzątanie mieszkań i domów po zgonach, sprzątanie domów jednorodzinnych, wywóz mebli, pranie i czyszczenie dywanów oraz sprzątanie pobu... szczegóły wpisu »

 • Calde sp. z o.o. sp. k.
  10 07 2021

  Calde sp. z o.o. sp. k. »

  W ofercie zapoznasz się z szerokim wyborem sprzętu i chemii do sprzątania. U nas zaopatrzysz się w dozowniki do mydła, ręczników i papieru. Oferujemy także środki dezynfekcyjne, za pomocą których utrzymasz odpowiednie warunki higieniczne w miejscu pu... szczegóły wpisu »

 • Firma Sprzątająca Wiki Czysta Firma
  07 10 2021

  Firma Sprzątająca Wiki Czysta Firma »

  Odpowiadamy za sprzątanie placówek medycznych, przychodni, biur, nieruchomości po remontach. Współpracujemy regularnie z deweloperami w Gdańsku, a także z klientami pragnącymi porządku na zielonych terenach rekreacyjnych. Posługujemy się nowoczesnymi... szczegóły wpisu »