Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Czyszczenie, sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie, sprzątanie

 • Usługi Ogólnoporządkowe Przemysław Murawski
  15 11 2017

  Usługi Ogólnoporządkowe Przemysław Murawski »

  W ofercie naszej firmy sprzątającej znajduje się m. in. mycie przeszkleń, sprzątanie po remoncie, czyszczenie kostki brukowej, elewacji, dachów, pranie tapicerki meblowej i samochodowej, pranie i czyszczenie wykładzin i dywanów, pielęgnacja terenów z... szczegóły wpisu »

 • FM Solutions Sp. z o.o. Sp. K.
  17 11 2017

  FM Solutions Sp. z o.o. Sp. K. »

  W zakresie działania wieloletniej firmy Fmsol znajdują się szeroko rozumiane usługi techniczne opatrzone wysoką jakością wykonania i profesjonalizmem płynącym od wykwalifikowanych pracowników. W naszej ofercie znajdziesz między innymi kompleksowy ser... szczegóły wpisu »

 • System Serwis Sp. z o.o.
  04 12 2017

  System Serwis Sp. z o.o. »

  Potrzebujesz kogoś kto zadba o czystość w Twoim biurze? Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś. W głównej mierze obsługujemy klientów z Warszawy, jednak w razie konieczności podejmiemy też współpracę z firmami z innych miejscowości. Dysponujemy świetną... szczegóły wpisu »

 • Sprzątanie - flostar.pl Firma Sprzątająca
  20 01 2018

  Sprzątanie - flostar.pl Firma Sprzątająca »

  Flostar to firma sprzątająca. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych na Śląsku, a na życzenie w całym kraju. Wykorzystujemy potencjał nowoczesnych maszyn czyszczących. Zapewniamy ekspresowe usługi sprzątające. Myjemy okna. Przywracamy c... szczegóły wpisu »

 • Pralnia dywanów
  12 02 2018

  Pralnia dywanów »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Będziecie mieli na niej Państwo okazję poznać bliżej ofertę firmy z Lublina, która zajmuje się na co dzień praniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki. Można śmiało powiedzieć, że ... szczegóły wpisu »

 • Max-Gruz
  13 03 2018

  Max-Gruz »

  Nasza firma MAX-GRUZ oferuje usługi w zakresie wywozu odpadów, wynajmu kontenerów. Działalność prowadzimy w szczególności na terenie Krakowa i sąsiednich gmin. Świadczymy usługi kompleksowej organizacji kontenerowego wywozu odpadów budowlanych, gruzu... szczegóły wpisu »

 • DPR Sp. z o.o.
  19 03 2018

  DPR Sp. z o.o. »

  Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się z bliższej perspektywy naszym propozycjom, które dotyczą między innymi profesjonalnego wywozu nieczystości i innych materiałów na terenie Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz do skorzys... szczegóły wpisu »

 • Detal-Błysk
  22 03 2018

  Detal-Błysk »

  Do firmy Detal Błysk Zapraszamy mieszkańców Krakowa i okolic, którzy chcą, aby ich pojazdami zajęli się specjaliści od detailingu. W świadczeniu takich usług mamy ponad 15-letnie doświadczenie, o czym świadczą liczne nagrody i certyfikaty. Gwarantuje... szczegóły wpisu »

 • City Recykling
  24 05 2018

  City Recykling »

  Nasze przedsiębiorstwo City-Recykling od lat proponuje usługi wywozu śmieci oraz odpadów dla klientów z Poznania i okolic. Wywozimy odpady powstałe zarówno przy pracach remontowo-budowlanych, jak i pochodzących z innych źródeł. Transportujemy dla swy... szczegóły wpisu »