Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Czyszczenie, sprzątanie Podkategoria: Czyszczenie, sprzątanie

 • Dalmyt Sp. z o.o.
  06 12 2019

  Dalmyt Sp. z o.o. »

  Specjalność firmy Dalmyt z Warszawy to ochrona przed szkodnikami i zwalczanie szkodników. Już od ponad 35 lat firma zajmuje się świadczeniem usług DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma obsługu... szczegóły wpisu »

 • DoToalet.pl - wyposażenie toalet publicznych
  07 12 2019

  DoToalet.pl - wyposażenie toalet publicznych »

  Wyposażenie toalet publicznych to główna linia produktów oferowanych przez firmę JFK PARTNER GROUP w sklepie Dotoalet.pl. Nasz asortyment składa się z wielu przydanych akcesoriów, sprzętów i środków czystości, które są niezbędne w każdej toalecie. Na... szczegóły wpisu »

 • Mania Czystości
  12 12 2019

  Mania Czystości »

  Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy do naszej firmy sprzątającej. My zajmujemy się wszystko, co związane ze sprzątaniem. Oferujemy nie tylko sprzątanie wnętrz domów, budynków i obiektów, ale my również zajmujemy się terenami znajdującymi się na zew... szczegóły wpisu »

 • Sos Karcher
  06 03 2020

  Sos Karcher »

  S.O.S. Karcher to profesjonalne czyszczenie dywanów na terenie Poznania za pomocą sprawdzonych metod. Wykorzystujemy renomowaną markę Karcher do świadczenia najwyższej jakości usług. Czyszczenie tapicerki, wykładzin, czy pranie dywanów – wszystko zro... szczegóły wpisu »

 • Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor
  02 08 2020

  Wywóz Odpadów Budowlanych Mal-Kor »

  Nasza firma podstawia kontenery na gruz, złom i inne odpady budowlane. Oferujemy bardzo szybki wywóz kontenerów, dlatego zachęcamy Was do sprawdzenia oferty. Macie zbyt dużo ziemi na działce? My wszystko przygotujemy żeby ją wywieźć. Posiadamy bardzo... szczegóły wpisu »

 • Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
  05 09 2020

  Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. »

  Nie musisz już więcej samodzielnie myć zabrudzeń, skorzystaj z oferty jaką ma do zaoferowania firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o.. Zajmują się profesjonalnym czyszczeniem najróżniejszych powierzchni publicznych, od placów zab... szczegóły wpisu »

 • WywabMnie Kraków
  20 10 2020

  WywabMnie Kraków »

  WywabMnie to firma czyszcząca tapicerki oraz piorąca dywany i wykładziny. Doświadczeni specjaliści korzystają ze sprawdzonych metod czyszczenia, które owocują bezpieczną i higieniczną przestrzenią do życia. Wszyscy klienci WywabMnie otrzymują więc gw... szczegóły wpisu »

 • Metropolia Service
  05 11 2015

  Metropolia Service »

  Firma Metropolia Service zajmuje się usługami czyszczenia oraz sprzątania dla firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników przedsiębiorstwo jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz w atrakcyjnyc... szczegóły wpisu »

 • HAKO POLSKA Sp. z o.o.
  12 11 2015

  HAKO POLSKA Sp. z o.o. »

  Spółka HAKO jest światowym liderem wśród producentów maszyn do utrzymania czystości w obiektach przemysłowych, komercyjnych i handlowych oraz czystości terenów miejskich. Główna siedziba holdingu mieści się w Niemczech, gdzie firma działa już od 1948... szczegóły wpisu »

 • Czystko.eu
  19 11 2015

  Czystko.eu »

  Jeśli chcieliby Państwo usunąć zabrudzenia z tapicerki swojego samochodu to warto skontaktować się z firmą Czystko ze Szczecina. Nasi fachowcy profesjonalnie wykonają swoje usługi oferując najniższe ceny oraz najszybsze terminy realizacji zleceń. Nas... szczegóły wpisu »

 • Firma Sprzątająca Axona
  23 01 2016

  Firma Sprzątająca Axona »

  Firma Axona to profesjonaliści w sprzątaniu. W ofercie sprzątanie powierzchni biurowych, osiedli mieszkaniowych, powierzchni handlowych, powierzchni magazynowych a także profesjonalne pranie dywanów i wykładzin. Nowością jest szlifowanie, krystalizac... szczegóły wpisu »

 • DAWserwis
  26 01 2016

  DAWserwis »

  Firma sprzątająca DAWserwis zaprasza do skorzystania z usług kompleksowego sprzątania mieszkań, domów, apartamentów, biur, gabinetów, żłobków, przedszkoli i innych lokali użytkowych. Można podjąć stałą współpracę, dotyczącą systematycznego, regularne... szczegóły wpisu »

 • Czyścioch KOMPLEKSOWE USŁUGI PORZĄDKOWE
  10 02 2016

  Czyścioch KOMPLEKSOWE USŁUGI PORZĄDKOWE »

  Pralnia Czyste-Dywany powstała w 2010 roku w Warszawie. Oferujemy pranie dywanów w kąpieli metodą na wskroś. Pierzemy dywany syntetyczne i wełniane tkane maszynowo, wiskozowe, tzw. włochacze. Dywany orientalne pierzemy ręcznie z wykorzystaniem metody... szczegóły wpisu »

 • Firma Usługowa U Gustawa Artur Stolarczyk
  30 08 2016

  Firma Usługowa U Gustawa Artur Stolarczyk »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej oraz skórzanej. Oferujemy zarówno usługi w naszej pralni, jak i usługi wykonywane w domu lub firmie klienta, umożliwiamy także przewożenie dywanów do pralni i z po... szczegóły wpisu »

 • Bravo Sprzątanie
  23 09 2016

  Bravo Sprzątanie »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług w zakresie sprzątania. Zajmujemy się sprzątaniem biur, hal, magazynów, klatek schodowych. Zapewniamy również usługę utrzymania czystości obiektów użytkowych oraz sprzątanie podbudowlane oraz b... szczegóły wpisu »

 • Nilfisk Polska Sp. z o.o.
  04 10 2016

  Nilfisk Polska Sp. z o.o. »

  Produkujemy urządzenia czyszczące na potrzeby domowe, przemysłowe, nietypowe. Udostępniamy systemy centralnego odkurzania, technologie do czyszczenia podłóg, sprawdzone detergenty. Sprzedajemy odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro, stacjonarn... szczegóły wpisu »

 • DETERGENS Usługi Porządkowe
  05 10 2016

  DETERGENS Usługi Porządkowe »

  Profesjonalna i nowoczesna firma Detergens pragnie już teraz zaoferować swoim klientom szereg usług w zakresie sprzątania biur, mycia okien, czyszczenia wykładzin dywanowych oraz wielu innych. Działamy na rynku od kilku lat i na pewno nie zawiedziemy... szczegóły wpisu »