Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

BHP Podkategoria: BHP

 • BHP & FIRE Protection Paulina Skoczeń
  07 11 2015

  BHP & FIRE Protection Paulina Skoczeń »

  W naszej ofercie wyróżniają się profesjonalne szkolenia BHP, PPOŻ i pierwszej pomocy przedlekarskiej. Możecie zlecić nam Państwo poza tym kompleksowe prowadzenie dokumentacji bezpieczeństwa, analizę ryzyka na różnorodnych stanowiskach pracy oraz spor... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia BHP Włastal Kwiatkowscy
  22 01 2016

  Szkolenia BHP Włastal Kwiatkowscy »

  W naszej firmie pracuje doświadczona kadra, która jest w stanie przekazać dokładną wiedzę z zakresu BHP. Dzięki szkoleniom jakie przeprowadza nasza firma, każdy pracownik zostaje dokładnie poinformowany o zagrożeniach jakie niesie ze sobą praca na da... szczegóły wpisu »

 • Firetech Piotr Orzechowski
  09 02 2016

  Firetech Piotr Orzechowski »

  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w obrębie ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy szereg usług dedykowanych małym firmom i większym przedsiębiorstwom z Warszawy i okolic. W branży jesteśmy postrzegani, jako specjaliści sumiennie i rzetelnie wywi... szczegóły wpisu »

 • Natare Odzież Robocza
  28 02 2016

  Natare Odzież Robocza »

  Natare to firma zajmująca się sprzedażą ubrań roboczych. Ofertę dla przejrzystości podzieliliśmy na trzy kategorie, a są to: odzież robocza i sprzęt BHP, pranie usługowo – przemysłowe, nadruki reklamowe. Firmę otworzyliśmy w 2004 roku. Od tego moment... szczegóły wpisu »

 • Ferpol
  17 03 2016

  Ferpol »

  Nasz sklep internetowy to baza odzieży roboczej i zestawów ochraniających głowę, słuch, górne drogi oddechowe, oczy. Sprzedajemy gotowe komplety ubrań roboczych lub ochronnych, zapewniamy szycie odzieży zgodnie z Państwa założeniami, gwarantujemy zna... szczegóły wpisu »

 • SED Usługi BHP - Dariusz Szuba
  23 06 2017

  SED Usługi BHP - Dariusz Szuba »

  Nasza firma oferuje kursy i szkolenia bhp na terenie Krosna i okolic. Zapewniamy pełen profesjonalizm działań, atrakcyjne szkolenia, życzliwą atmosferę podczas współpracy. Zakres usług i szkolenia bhp to: szkolenie okresowe bhp, szkolenie wstępne bhp... szczegóły wpisu »

 • Pietrzyk Kancelaria Prawnicza
  31 01 2018

  Pietrzyk Kancelaria Prawnicza »

  Pietrzyk to Kancelaria Prawa Pracy i BHP, która zapewnia gruntowne szkolenie bhp wstępne, jak i okresowe. Fachowcy z naszego zespołu gwarantują wysoką jakość szkoleń oraz równie wysoką przyswajalność wiedzy przez wzgląd na autorskie programy przygoto... szczegóły wpisu »