Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • SJS Driving Academy
  24 08 2018

  SJS Driving Academy »

  Prowadzona przez nas szkoła bezpiecznej jazdy Driving Academy z Krakowa proponuje swym klientom między innymi program szkoleń jazdy defensywnej. Stanowi on połączenie techniki prowadzenia pojazdów, znajomości oraz przestrzegania przepisów, samooceny ... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect
  23 11 2018

  Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect »

  Korzystając z usług naszej firmy szkoleniowej, wybierają Państwo jedną z najlepszych ofert. Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect to przede wszystkim szkolenia zamknięte, biznesowe. Każdego dnia rozwijamy się z myślą o naszych słuchaczach. Stawiamy na ... szczegóły wpisu »

 • Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka
  30 11 2018

  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka »

  Poszukując wiedzy na tymat przetwarzania danych osobowych w internecie, czyli słynnego już w Polsce RODO, warto posiłkować się jedynie pewnymi źródłami, jak choćby blogiem internetowym przetwarzanie-danych-osobowych.pl. RODO wymusza na nas wiele isto... szczegóły wpisu »

 • KOAL UG
  30 01 2019

  KOAL UG »

  Poszukujecie Państwo sprawdzonej firmy organizującej kursy, które dają możliwość zdobycia certyfikat kompetencji zawodowych egzamin? To idealnie trafiliście. Zapraszamy na certyfikat kompetencji zawodowych kurs. Nasze szkolenia prowadzone są w sposób... szczegóły wpisu »

 • Karina Kiesler Make-up
  30 01 2019

  Karina Kiesler Make-up »

  Jeśli szukasz profesjonalnej wizażystki, sprawdź ofertę Kariny Kiesler, które specjalizuje się w makijażach okazjonalnych, fotograficznych, męskich oraz ślubnych. Oprócz tego zajmuje się stylizacją rzęs oraz brwi. Co więcej, prowadzi własne kursy mak... szczegóły wpisu »

 • CAESAR - Szkoła Języków Obcych
  14 02 2019

  CAESAR - Szkoła Języków Obcych »

  Jeżeli potrzebujecie lektora, który oferuje angielski Chełm to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Lekcje prowadzone są w sposób dostosowany do możliwości naszych kursantów. Zajęcia prowadzone są zarówno w domu jak i mogą być prowadzone w mi... szczegóły wpisu »

 • Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging
  01 03 2019

  Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging »

  Lekarze, którzy korzystają z usług Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy i kwalifikacji. Główną specjalizacją tego centrum są szkolenia, których podstawową tematyką jest medycyna estetyczna ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.
  02 04 2019

  Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. »

  Nasza działalność została rozpoczęta wy 2005 roku. Naszym celem jest wykwalifikowanie najlepszy ratowników medycznych tak aby pomóc byłam niesiona z najnowocześniejszymi technikami. Centrum Ratownictwa to grupa wykwalifikowanych specjalistów którzy p... szczegóły wpisu »

 • Global Sport Academy Sp. z o.o.
  12 05 2019

  Global Sport Academy Sp. z o.o. »

  Wybierając gsacademy.pl mamy do dyspozycji w pełni profesjonalne i licencjonowane kursy trenera personalnego, czy inne kursy z kategorii fitness. GSA jest miejscem które spełnia wszystkie założenia i dyrektywy Unijne do tego, aby oferować szereg usłu... szczegóły wpisu »

 • Karol Juchniewicz JUKA
  24 05 2019

  Karol Juchniewicz JUKA »

  Auto szkoła Łódź? Sprawdź koniecznie ofertę naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców. Naszym celem jest nauka bezpiecznej jazdy samochodem. W naszej szkole pracują Instruktorzy Techniki Jazdy, którzy mają o wiele większe kwalifikacje i doświadczenie w por... szczegóły wpisu »

 • Szkoła pływania Aligator
  11 06 2019

  Szkoła pływania Aligator »

  Doskonalenie pływania? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mieliśmy przyjemność dotychczas uczyć wiele osób. Byliśmy w stanie dotrzeć do każdej z nich. Dla nas liczy się skutek, jaki powinien być widoczny po każdej lekcji. W razie potrzeby po... szczegóły wpisu »

 • Szkoła 7cm
  20 06 2016

  Szkoła 7cm »

  Nowoczesna szkoła 7CM Szkoła projektowania konstrukcji i technik krawieckich istnieje na rynku od kilku lat i z powodzeniem dostarcza swoi uczniom najwyższych wartości w zakresie nauki technik krawieckich. Na swoim koncie mamy wielu zadowolonych kurs... szczegóły wpisu »

 • Horeca Management Academy
  13 07 2016

  Horeca Management Academy »

  Firma HoReCa Management Academy oferuje szkolenia menadżerskie dla osób pracujących w branży hotelarskiej i restauracyjnej. W zależności od Państwa poziomu oferujemy kursy wstępne oraz zaawansowane. Organizujemy także szkolenia kelnerskie i sommelier... szczegóły wpisu »

 • Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA
  20 07 2016

  Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA »

  Łódzkie centrum Edukacji młodzieży i dorosłych Alternatywa to nieduża szkoła, z dużymi możliwościami i ambicjami. Kształcimy młodzież i dorosłych w liceach i szkołach policealnych. Prowadzimy naukę na kierunkach, które w przyszłości pozwolą na znalez... szczegóły wpisu »

 • Sokrates Akademia Rozwoju
  29 08 2016

  Sokrates Akademia Rozwoju »

  Firma szkoleniowa Akademia Sokrates oferuje szkolenia otwarte i zamknięte w Krakowie. Są one skierowane w stronę przedsiębiorstw oraz instytucji zainteresowanych rozwojem marki lub kadry. Tematyka szkoleń skupia się na kompetencjach menadżerskich i t... szczegóły wpisu »

 • TOTU Szkoła Rysunku Kraków
  20 09 2016

  TOTU Szkoła Rysunku Kraków »

  Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie przygotowujący do egzaminów wstępnych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty edukacyjnej przyszłych studentów architektury, projektowania ubioru, wzornictwa. Prowadzimy kursy rysunku, malarstwa, grafiki.... szczegóły wpisu »

 • YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych
  07 10 2016

  YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych »

  Oferta warszawskiej szkoły językowej. Posiadamy w ofercie wiele zajęć, w tym angielski biznesowy, chiński dla początkujących, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Uczymy Państwa w naszej szkole, w formacie wyjazdowym, a nawet w strukturze online. Cha... szczegóły wpisu »

 • Mini Brain Academy Anna Szubert
  09 10 2016

  Mini Brain Academy Anna Szubert »

  Nasze centrum zajmuje się nieustannym uzupełnianiem wiedzy i umiejętności u dzieciaków, które dopiero wkroczą na ścieżkę dorosłego życia. Rozwijamy kluczowe obszary – motorykę, a także inteligencje emocjonalną oraz społeczną. Pomagamy dzieciom w przy... szczegóły wpisu »

 • MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK
  10 10 2016

  MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK »

  Decydując się na ofertę przygotowywaną przez naszą firmę możecie zorganizować lekcje angielskiego dla pracowników swojej firmy. Każdy kto oczekuje profesjonalnie organizowanych zajęć może być pewny, że nasze lekcje będą dopasowane do umiejętności pra... szczegóły wpisu »

 • Rock Discipline
  22 05 2017

  Rock Discipline »

  Rock Discipline to szkoła muzyczna oferująca profesjonalną naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej z naciskiem na muzykę rockową. Dzięki profesjonalnym lekcjom uczniowie nauczą się grać lub udoskonalą technikę swojej gry, ukształtują ... szczegóły wpisu »

 • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
  28 05 2017

  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Psychoterapia to bardzo szeroka dziedzina, w którą zagłębisz się wstępując do Polskiego towarzystwa Pscyhodynamicznego. Grono doświadczonych psychoterapeutów z chęcią podzieli się zdobytą wiedzą. Prócz konferencji i seminariów, prowadzimy działalność... szczegóły wpisu »