Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Speakingo - Grzegorz Kuśnierz
  30 01 2018

  Speakingo - Grzegorz Kuśnierz »

  Angielski SPEAKINGO to sposób na naukę języka, który zmusza d mówienia całym zdaniem. W czasie kursu nie ma miejsca na suche, szkole regułki, a wiedza gramatyczna przyswajana jest w sposób praktyczny i naturalny. Staranie dobrane materiały, opracowan... szczegóły wpisu »

 • VSQOOL Michał Godlewski
  13 03 2018

  VSQOOL Michał Godlewski »

  Dla wszystkich, którzy znają Microsoft Excela na poziomie zaawansowanym, średnio zaawansowanym, podstawowym i dla tych, którzy nigdy nie mieli z nim do czynienia firma VSQool z Warszawy oferuje kursy i szkolenia, kurs VBA, kurs wykonywania makra w Ex... szczegóły wpisu »

 • ZRTOM Techom Sp. z o.o.
  06 04 2018

  ZRTOM Techom Sp. z o.o. »

  Firma Technom od wielu lat specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju szkoleń, w tym przede wszystkim szkoleń zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a nasi doświadczeni specjaliści nieu... szczegóły wpisu »

 • Szkoła Jazdy Kursant s.c.
  29 04 2018

  Szkoła Jazdy Kursant s.c. »

  Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły jazdy we Wrocławiu, koniecznie przyjrzyj się dostępnym u nas rozwiązaniom. Szybko stanie się dla Ciebie jasne, że wybór naszej szkoły będzie dla ciebie najlepszym wyborem jeśli chodzi o przygotowanie do odpowiedzia... szczegóły wpisu »

 • SJS Driving Academy
  24 08 2018

  SJS Driving Academy »

  Prowadzona przez nas szkoła bezpiecznej jazdy Driving Academy z Krakowa proponuje swym klientom między innymi program szkoleń jazdy defensywnej. Stanowi on połączenie techniki prowadzenia pojazdów, znajomości oraz przestrzegania przepisów, samooceny ... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect
  23 11 2018

  Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect »

  Korzystając z usług naszej firmy szkoleniowej, wybierają Państwo jedną z najlepszych ofert. Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect to przede wszystkim szkolenia zamknięte, biznesowe. Każdego dnia rozwijamy się z myślą o naszych słuchaczach. Stawiamy na ... szczegóły wpisu »

 • Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka
  30 11 2018

  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka »

  Poszukując wiedzy na tymat przetwarzania danych osobowych w internecie, czyli słynnego już w Polsce RODO, warto posiłkować się jedynie pewnymi źródłami, jak choćby blogiem internetowym przetwarzanie-danych-osobowych.pl. RODO wymusza na nas wiele isto... szczegóły wpisu »

 • Szkoła 7cm
  20 06 2016

  Szkoła 7cm »

  Nowoczesna szkoła 7CM Szkoła projektowania konstrukcji i technik krawieckich istnieje na rynku od kilku lat i z powodzeniem dostarcza swoi uczniom najwyższych wartości w zakresie nauki technik krawieckich. Na swoim koncie mamy wielu zadowolonych kurs... szczegóły wpisu »

 • Horeca Management Academy
  13 07 2016

  Horeca Management Academy »

  Firma HoReCa Management Academy oferuje szkolenia menadżerskie dla osób pracujących w branży hotelarskiej i restauracyjnej. W zależności od Państwa poziomu oferujemy kursy wstępne oraz zaawansowane. Organizujemy także szkolenia kelnerskie i sommelier... szczegóły wpisu »

 • Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA
  20 07 2016

  Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA »

  Łódzkie centrum Edukacji młodzieży i dorosłych Alternatywa to nieduża szkoła, z dużymi możliwościami i ambicjami. Kształcimy młodzież i dorosłych w liceach i szkołach policealnych. Prowadzimy naukę na kierunkach, które w przyszłości pozwolą na znalez... szczegóły wpisu »

 • Sokrates Akademia Rozwoju
  29 08 2016

  Sokrates Akademia Rozwoju »

  Firma szkoleniowa Akademia Sokrates oferuje szkolenia otwarte i zamknięte w Krakowie. Są one skierowane w stronę przedsiębiorstw oraz instytucji zainteresowanych rozwojem marki lub kadry. Tematyka szkoleń skupia się na kompetencjach menadżerskich i t... szczegóły wpisu »

 • TOTU Szkoła Rysunku Kraków
  20 09 2016

  TOTU Szkoła Rysunku Kraków »

  Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie przygotowujący do egzaminów wstępnych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty edukacyjnej przyszłych studentów architektury, projektowania ubioru, wzornictwa. Prowadzimy kursy rysunku, malarstwa, grafiki.... szczegóły wpisu »

 • YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych
  07 10 2016

  YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych »

  Oferta warszawskiej szkoły językowej. Posiadamy w ofercie wiele zajęć, w tym angielski biznesowy, chiński dla początkujących, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Uczymy Państwa w naszej szkole, w formacie wyjazdowym, a nawet w strukturze online. Cha... szczegóły wpisu »

 • Mini Brain Academy Anna Szubert
  09 10 2016

  Mini Brain Academy Anna Szubert »

  Nasze centrum zajmuje się nieustannym uzupełnianiem wiedzy i umiejętności u dzieciaków, które dopiero wkroczą na ścieżkę dorosłego życia. Rozwijamy kluczowe obszary – motorykę, a także inteligencje emocjonalną oraz społeczną. Pomagamy dzieciom w przy... szczegóły wpisu »

 • MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK
  10 10 2016

  MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK »

  Decydując się na ofertę przygotowywaną przez naszą firmę możecie zorganizować lekcje angielskiego dla pracowników swojej firmy. Każdy kto oczekuje profesjonalnie organizowanych zajęć może być pewny, że nasze lekcje będą dopasowane do umiejętności pra... szczegóły wpisu »

 • Rock Discipline
  22 05 2017

  Rock Discipline »

  Rock Discipline to szkoła muzyczna oferująca profesjonalną naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej z naciskiem na muzykę rockową. Dzięki profesjonalnym lekcjom uczniowie nauczą się grać lub udoskonalą technikę swojej gry, ukształtują ... szczegóły wpisu »

 • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
  28 05 2017

  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Psychoterapia to bardzo szeroka dziedzina, w którą zagłębisz się wstępując do Polskiego towarzystwa Pscyhodynamicznego. Grono doświadczonych psychoterapeutów z chęcią podzieli się zdobytą wiedzą. Prócz konferencji i seminariów, prowadzimy działalność... szczegóły wpisu »