Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Szkoła Języka Dialog
  04 12 2021

  Szkoła Języka Dialog »

  Jeżeli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej szkoły językowej w Rumii, to Twoje zainteresowanie z pewnością wzbudzi niezwykle rozbudowana oferta przygotowana przez specjalistów z centrum nauki języków europejskich Dialog. Prowadzimy kursy zarówno dla ... szczegóły wpisu »

 • JN Tutor Pro
  14 12 2021

  JN Tutor Pro »

  Internetowe kursy języka włoskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, rosyjskiego oraz chińskiego możesz znaleźć w ofercie szkoły językowej online JN Tutor Pro. Na naszej stronie internetowej jntutorpro.pl możesz dowiedzieć się... szczegóły wpisu »

 • Paroli Łukasz Tyczkowski
  27 03 2022

  Paroli Łukasz Tyczkowski »

  Szkoła językowa Paroli to niezwykłe miejsce, w którym możesz podwyższyć swoje kompetencje w zakresie znajomości języków obcych – niemieckiego oraz angielskiego. Jeśli zależy Ci na tym, aby rozpocząć naukę pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Szkoleń Bernaccy s.c.
  07 07 2022

  Centrum Szkoleń Bernaccy s.c. »

  Centrum Szkoleń Bernaccy świadczy usługi w zakresie między innymi bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej. Firma oferuje wysokiej jakość kurs pierwszej pomocy w Toruniu. Co istotne, firma posiada uprawnienia do s... szczegóły wpisu »

 • Champions School
  06 09 2022

  Champions School »

  Champions School to szkoła języka angielskiego online. Co istotne, na lekcje angielskiego mogą zapisać się osoby w każdym wieku. Warto dodać, że oferuje ona również lekcje z innych przedmiotów. Opisywana Szkoła zapewnia indywidualne przygotowanie do ... szczegóły wpisu »

 • LingTutor.pl Marcin Henel
  16 09 2022

  LingTutor.pl Marcin Henel »

  LingTutor to innowacyjna platforma internetowa do nauki języków obcych. W ofercie portalu znajdują się między innymi: nauka języka angielskiego online z lektorem dla dzieci, dorosłych oraz firm, czy lekcje polskiego dla obcokrajowców. Szkoła językowa... szczegóły wpisu »

 • Szkoła 7cm
  20 06 2016

  Szkoła 7cm »

  Nowoczesna szkoła 7CM Szkoła projektowania konstrukcji i technik krawieckich istnieje na rynku od kilku lat i z powodzeniem dostarcza swoi uczniom najwyższych wartości w zakresie nauki technik krawieckich. Na swoim koncie mamy wielu zadowolonych kurs... szczegóły wpisu »

 • Horeca Management Academy
  13 07 2016

  Horeca Management Academy »

  Firma HoReCa Management Academy oferuje szkolenia menadżerskie dla osób pracujących w branży hotelarskiej i restauracyjnej. W zależności od Państwa poziomu oferujemy kursy wstępne oraz zaawansowane. Organizujemy także szkolenia kelnerskie i sommelier... szczegóły wpisu »

 • Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA
  20 07 2016

  Policealna Szkoła Farmaceutyczna ALTERNATYWA »

  Łódzkie centrum Edukacji młodzieży i dorosłych Alternatywa to nieduża szkoła, z dużymi możliwościami i ambicjami. Kształcimy młodzież i dorosłych w liceach i szkołach policealnych. Prowadzimy naukę na kierunkach, które w przyszłości pozwolą na znalez... szczegóły wpisu »

 • Sokrates Akademia Rozwoju
  29 08 2016

  Sokrates Akademia Rozwoju »

  Firma szkoleniowa Akademia Sokrates oferuje szkolenia otwarte i zamknięte w Krakowie. Są one skierowane w stronę przedsiębiorstw oraz instytucji zainteresowanych rozwojem marki lub kadry. Tematyka szkoleń skupia się na kompetencjach menadżerskich i t... szczegóły wpisu »

 • TOTU Szkoła Rysunku Kraków
  20 09 2016

  TOTU Szkoła Rysunku Kraków »

  Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie przygotowujący do egzaminów wstępnych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty edukacyjnej przyszłych studentów architektury, projektowania ubioru, wzornictwa. Prowadzimy kursy rysunku, malarstwa, grafiki.... szczegóły wpisu »

 • YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych
  07 10 2016

  YOUR CHOICE Centrum Nauki Języków Obcych »

  Oferta warszawskiej szkoły językowej. Posiadamy w ofercie wiele zajęć, w tym angielski biznesowy, chiński dla początkujących, niemiecki, rosyjski oraz hiszpański. Uczymy Państwa w naszej szkole, w formacie wyjazdowym, a nawet w strukturze online. Cha... szczegóły wpisu »

 • Mini Brain Academy Anna Szubert
  09 10 2016

  Mini Brain Academy Anna Szubert »

  Nasze centrum zajmuje się nieustannym uzupełnianiem wiedzy i umiejętności u dzieciaków, które dopiero wkroczą na ścieżkę dorosłego życia. Rozwijamy kluczowe obszary – motorykę, a także inteligencje emocjonalną oraz społeczną. Pomagamy dzieciom w przy... szczegóły wpisu »

 • MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK
  10 10 2016

  MORE. USŁUGI JĘZYKOWE. KATARZYNA ZBUDNIEWEK »

  Decydując się na ofertę przygotowywaną przez naszą firmę możecie zorganizować lekcje angielskiego dla pracowników swojej firmy. Każdy kto oczekuje profesjonalnie organizowanych zajęć może być pewny, że nasze lekcje będą dopasowane do umiejętności pra... szczegóły wpisu »

 • Rock Discipline
  22 05 2017

  Rock Discipline »

  Rock Discipline to szkoła muzyczna oferująca profesjonalną naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej z naciskiem na muzykę rockową. Dzięki profesjonalnym lekcjom uczniowie nauczą się grać lub udoskonalą technikę swojej gry, ukształtują ... szczegóły wpisu »

 • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
  28 05 2017

  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Psychoterapia to bardzo szeroka dziedzina, w którą zagłębisz się wstępując do Polskiego towarzystwa Pscyhodynamicznego. Grono doświadczonych psychoterapeutów z chęcią podzieli się zdobytą wiedzą. Prócz konferencji i seminariów, prowadzimy działalność... szczegóły wpisu »