Firma na PLUS - Baza firm

O naszym katalogu

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobu na wypromowanie swojej działalności? Skorzystaj z naszego serwisu i dodaj swoją wizytówkę już dziś. Zapraszamy do zapozania się z naszą bazą firm.

Pozycjonusz

Pośrednictwo pracy Podkategoria: Pośrednictwo pracy

 • Pirum - Agencja Pracy Sp. z .o.o.
  29 10 2015

  Pirum - Agencja Pracy Sp. z .o.o. »

  Prowadzimy agencję pracy w Szczecinie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną rekrutację pracowników na potrzeby pracodawców niemieckich. Posiadamy na stronie agencji dużą bazę uczciwych ogłoszeń. Pracowników z Polski szkolimy językowo, wspier... szczegóły wpisu »

 • Capital Work Sp. z o.o.
  20 06 2016

  Capital Work Sp. z o.o. »

  Korzystając z usług naszej firmy wybierają Państwo współpracę z doświadczoną i rzetelną agencją pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w rekrutacji osób niepełnosprawnych. Współpraca z nami to wiele korzyści – pracodawca zatrudnia osobę o odpowiednich... szczegóły wpisu »

 • MARVEL Personal Consulting
  11 09 2016

  MARVEL Personal Consulting »

  Od ponad 15 lat zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem pracy oraz doradztwem personalnym. Mamy bardzo bogate doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o organizację i pośredniczenie pracy na rynkach w Niemczech i Holandii. Zapraszamy do zapoznania ... szczegóły wpisu »

 • Inglot Plus Joanna Głośna
  26 09 2016

  Inglot Plus Joanna Głośna »

  Pracujesz zdalnie i szukasz dla siebie zleceń? Useme.eu to miejsce, w którym znajdziesz pracę i zlecenie dla siebie. Oferujemy codziennie po kilkanaście i więcej ofert pracy zdalnej. Z nami znajdziesz coś dla siebie i zarobisz. Przekonaj się sam, rej... szczegóły wpisu »

 • Jobsora
  02 12 2016

  Jobsora »

  Na stronie Jobsora każdy będzie mógł znaleźć dla siebie atrakcyjną ofertę pracy. Serwis jest starannie przygotowany i wiele firm chętnie się tam reklamuje. Znajdziemy w sumie setki tysięcy ogłoszeń z różnych kategorii. Do tego mamy również podział na... szczegóły wpisu »

 • Invest Group Limited
  09 10 2017

  Invest Group Limited »

  Praca online obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wiele osób takie właśnie zatrudnienie chce podejmować. Jeśli także o tym myślicie pewnie pojawia się pytanie skąd będzie można brać zlecenia na wykonywanie zadań online. Taką możliwość... szczegóły wpisu »